Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızda uzun zamandır almaktan çekindiğiniz bazı kararlar artık gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. İlişkilerle ilgili ciddi bir sınavı vermiş olmanın gururu, artık yeni ilişkilere güvenle adımlar atmanızı sağlayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Bugün bazı yeni haberler alacaksınız ve öğrenecekleriniz sizi geleceğinizle ilgili harekete geçirmeye yönlendirecek. Değişik duygular içerisinde kalacaksınız. Bir arkadaşınızla aranızdaki tartışma gününüzü iyice gerginleştirebilir. Duygusal yaşamınızda bugün bazı güzel gelişmeler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Sevdiğinize olan sadakatinizi bir kez daha kanıtladınız. Beklemediğiniz bir anda teklifler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
İş hayatında kurduğunuz düzenin bozulup çökmemesi için halefinizi iyi seçmeli, kontrolü elinizde tutmalısınız. Alerji duyduğunuz gıdalardan uzak durmalısınız. Kredi başvurunuza yakında cevap gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Sürpriz gelişmeler değişim konularında size çok faydalı olacak. Yeni ortaklıklar konusunda elinize güzel fırsatlar geçebilir. Para konularında sizi heyecanlandıracak ya da endişelendirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Finansal konularda yenilik yapmak isteyebilir, yatırım alanlarınızı değiştirebilirsiniz. Endişeye kapılmadan soğukkanlı yaklaştığınız her konu kolayca çözüme kavuşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Altından kalkamayacağınıza inandığınız sorunlar, her gün biraz daha azalıyor. Bu konularda çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştüreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mayıs 2018)
Beyninizdeki bazı takılmaları yok etmenizde yarar var.. Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed