Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Bugün hem evli hem de bekâr terazileri aşk konusunda hareketli bir gün bekliyor. Evli teraziler; sizler partnerinizden şu ana kadar hiç duymadığınız takdir ve övgü sözlerini alabilirsiniz. Bekâr olanlar ise gönüllerini kaptırdıkları kişiye hiç ummadıkları bir yerde rastlayabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Kartınız Yalan... Duygusal yapınız olumsuzluklardan etkileniyor ve her şeyin altında bir hata arıyorsunuz. Dengenizi sarsmak için bugün elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Bugün sizi başarıya götürecek şey diğer insanlarla enerjinizi dengelemek. Uyum gösteren taraf olmalısınız. Hızı fazla olanla hız kazanmak, yavaşlayanla hız kesmek beceriniz sayesinde çok daha verimli bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Yorucu uğraşlar ve detaylar gündeminizde daha fazla yer tutacak. Teknik konular ve altınızda çalışan kişilerle yeniden ilgilenmeniz gerekebilir. Kendinizi toparlamalı, günlük düzeninizi aksatmadan ilerlemelisiniz. Zaman alan yeni işleri ise daha iyi organize edebilirsiniz. Tamamlanması gereken onular bittiğinde hafta sonu hayatınıza hareketli ve canlı zamanlar girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Yeteneklerinizi bu kadar az emek harcayarak başka bir yerde sergileme şansını zor bulursunuz. Geliriniz de hiç azımsanacak gibi değil. Çalışma ortamınızın değerini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2018)
Hayatınızda aksak giden bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. Değişken bir mizaç göstereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed