Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Aileniz ve onların sizlere yüklemek olduğu sorumluluklar ile ilgili beklentilerini karşılamak durumunda kalabilirsiniz. Babanızın ev alım satımı ya da gayrimenkuller üzerine olan konularda sizden görüş alması gerekebilir ona gereken desteği vermekle yükümlüsünüz, bunu unutmayın. Onlar size hayatınızın her anında destek verdiler. Şimdi vefa borcu siz de. Büyüklerinize karşı saygıda kusur etmemeniz size hayır duaları şeklinde geri dönecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Hayatınızı düzene sokmaya başardınız. Son derece düzgün bir yaşam sürüyor ve planlarınızı tek tek hayata sokuyorsunuz. Bugün eski bir arkadaşınızla bir araya gelebilir ve onunla geçmiş günlerden konuşabilirsiniz. Bir konuda yol ayrımındasınız , bu konuda arkadaşınızdan yardım dileyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Kartınız Asılmış Adam... Bayansanız bir erkeğe keder vermektesiniz. Erkekseniz iş arkadaşlarınızdan hemcinsiniz olan birini üzmeye devam edeceğiniz anlamını taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Günlük rutin ancak vakit alan ve uğraştırıcı işlerinizde şansınız yaver gidecek. Her zaman ayırdığınız zamanın daha azıyla daha çok iş üretebilirsiniz. Hastane kontrolleri açısından da sonuç beklemek sorun olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Ãœzerinizdeki stresler yerini dışadönük şartlara bırakıyor. Ay burcunuzda yer alırken size güven ve dikkat çekme şansı veriyor. Yaratıcı etkilerle istediğiniz yönde ilerleme şansınız olacak. Yeni başlangıçlar yapacağınız bu dönem sizi bağlayan konuları dikkate almalısınız. Ortaklaşa alanda yeni sorumluluklar almak, işbirliği gerektiren gelişmelere önem vermek gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2018)
İş hayatınızda bazı aksaklıklar gününüzü zehir edebilir. Ulaşımla yada teknik konularla ilgili olan bu aksaklıklar yüzünden bazı işlerinizi yerine getirmekte zorlukla yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabileceksiniz. Özelllikle hesapta olmayan masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bu konuda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed