Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bugün kendinizi her zamankinden daha endişeli, karamsar ve gergin hissedebilirsiniz. Bunun nedeni belki de yakın çevrenizde olan kişilere güvenmiyor olmanızdan ileri gelebilir. Yaşadığınız hayal kırıklıkları dahilinde insanlara güvenmemeyi öğrendiniz fakat şunu da biliniz ki her yaşadığınız sorun aslında bizleri yeni bir tecrübe demektir. Bazı kişilerle aranızda gereksiz güç mücadelesini girişmeden kendinizi işinize vermeli ve başarınıza kendinizden söz ettirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Bugün onu arayabilirsiniz. Gözünüzün önünde yaşanan bazı olayları en son siz fark ediyorsunuz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Durumu daha önceden haber eden pek çok ipucunu kaçırabiliyorsunuz. Sıkı bir dost, bugünlerde gözlerinizi yaşartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık bireysiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Hesabını bilen bir tavır göstermelisiniz bugün. Zorunlu haller dışında, gereksiz olan emek ve parayı harcamamaya özen gösterin. Yapacağınız tasarruf daha sonradan “değdi” dedirtecek nitelikte faydalar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Hareketli ve canlı zamanlar yaşıyorsunuz. Kendinizi düşünceleriniz yolu ile ortaya koyabilir, pek çok konuşmanın, anlaşmanın getirdiği eğitsel konulara odaklanabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sıkıntılı ve iş odaklı süreçler içine gireceksiniz. Evde alınması gereken sorumluluklar yanında, kaynakların dikkatli kullanılması gereken şartları gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerin desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Böylece yoğun işlerinizden kolay bir biçimde sıyrılabiliriz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Aşk konusunda inişler ve çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle aranızda çıkabilecek tartışmalar kolaylıkla halledilebilecek türden. Panik yapmayın her şey yoluna girecek. İşinizle ilgili çok büyük istekler içine girebilir, sabırsız ve öfkeli bir tutum içinde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Maddi konularda küçük de olsa çeşitli sorunlar yaşayacağınız ancak bu sorunların üzerine dikkatle gideceğiniz bir gündesiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için doğru bir gün olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Çevrenize verdiğiniz duyarlı insan profili bu aralar sekteye uğrayabilir. İlgili olmanız gereken bazı problemlere kayıtsız görünüşünüz, yakın çevrenizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed