Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Halı altına itilen ve yokmuş gibi davranılmaya çalışılan sorunlar birden alevlenebilir. Bu durunda politik konuşmalara başlamadan önce diğerlerinin sakinleşmesini beklemenizde fayda var.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Duygusal yaşamınız her zamanki gibi hayatınızın tam merkezinde. Gece yarısına doğru sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Akşam saatlerinde gerçekleşecek önemli bir randevunuzun önemini henüz kavrayabilmiş değilsiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Duyduğunuz cümlelerde hep anlamaramayın. Çünkü insanlar her zamangerekli cümleler kurmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Çevrenizdeki kişilerle pozitif bağlar kurmak için tolerans göstermeniz ve güleryüzlü olmanız gerekir. Uzun zamandır yüzünüzden düşen bin parça. Yaşadığınız sorunları büyütmeden diyalogla çözebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Çok daha sorumluluklu ve çaba gösterilmesi gereken günler söz konusu. Detaylara ve çalışma sisteminize yönelik uğraşlara öncelik vererek işe başlamalısınız. Böyle bir dönemde bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerekecek. Tamamlanması zorunlu olan işler, hizmet etmeniz gereken konular karşısında yapıcı olmanız işinizi kolaylaştıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Bugün iş yerinizde gergin olacaksınız ve gereksiz yere iş arkadaşlarınızla tartışabilir, istemeden de olsa onların kalbini kırabilirsiniz. Duygusal anlamda zayıf bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Bugünlerde elinize ekstra paralar geçebilir. Fakat gerektiği şekilde değerlendiremeyeceksiniz. Yeni gelişmeler ve yeni düşünceler, sizi daha kontrollü davranmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Rahatsızlığınızı epeydir izleyen biri sizin adınıza bir takım girişimler içinde. Sevgiliniz onun bu ilgisine anlam yükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed