Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
İnatçı tavrınızı sürdürmeniz halinde bugün meslek ve aşk hayatınızda geri adım atmak zorunda kalabilirsiniz. Sürekli her konuda haklı olduğunuzu iddia etmeniz, çevrenizdeki insanlarda antipati yaratıyor. Herşeyi bilmeniz imkansız ve arkadaşlarınızın da önemli fikirleri olabileceğini unutmayın. Çevreden gelen tavsiyelere kulak vermeniz gerekiyor. Bugün sizi çok şaşırtabilecek bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşamanız olasıdır. Bu tür ilişkilerinizde ihanete uğrayabilirsiniz. Özellikle para konularında dikkatli olmanız gerekli, çünkü bu dönemde bir ihanete kurban giderseniz etkisini çok uzun zaman çekersiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda, sizden daha çok yakınlık ve ilgi bekleyenler var. Uzak kaldığınız ilişkileri unutabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Hayatınızın monotonluğundan sıkıldınız. Değişiklik arıyorsunuz. Küçük bir tatil size iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Sizin için önemli olan bir kişinin bugün size karşıymış gibi tavır takınması canınızı sıkabilir. Niyet körü körüne köstek olmak değilse eleştirilerine kulak verin. Mesleki anlamda başarınız bu stresle daha da artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Bugün iş ve çalışma konularına odaklı olabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerinizde önemli başarılara imza atabilirsiniz. Gün içerisinde ufak tefek olaylardan işe ve sağlığınıza dair evhama kapılabilirsiniz. Kendinizi strese sokmayın. İşten yana yorucu bir gün olabilir. Ancak çalışma arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Bugün işyerinizde çalıştığınız konunun üzerinde yoğunlaşacaksınız. İşinizde bağımsız olmayı seviyor, kendi başınıza iş yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Genellikle iş ile ilgili konularda özgürlük istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Kısa bir zamanda bütçenizi düzenlemeye başlayacaksınız. Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave gelirler sağlamayı başarmış olmanız, durumunuzu birkaç basamak yükseltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Uzun zamandır rahatsız olduğunuz kırgınlıklara son vermek için, müdahale edip yönlendirici olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed