Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2020)
Çoğu zaman belli öneri, teklif veya davetleri değerlendirmeye alırken çok fazla açıdan inceliyorsunuz. Bugün için bu tür bir öneri ya da davet söz konusu olursa çok da incelemeden onay vermenin faydası olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dilek ve isteklerimizin gerçek olmasını, affedici olma, geçmiş acılardan kurtulma, karşılıklı birbirini destekleme veya birbirine yer açma duygularını besleyen enerjiler söz konusu. Başladığımız ya da hali hazırda devam eden işlerimizin gün içerisinde akıcılık kazanacağını veya çalışmalarımıza gusto katabileceğimizi de söyleyebilirim Niobe’ce. Ruhumuza hitap eden aktivitelere, sinema, tiyatro, konser ya da sergi ziyaretlerine zaman ayırabileceğiniz bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Haziran 2020)
Akşam üzeri bir görüşme yapacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Bu görüşmede birçok konuda fikriniz değişebilir. Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik seçeneklerle yüz yüze gelebilirsiniz. Bir konuyla ilgili bir kararsızlık yaşamanız söz konusu, temkinli davranmak isteyecek, yakınlarınıza danışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2020)
Bugün sevgi ve aşk gezegeni birleşiyor. Merkür ve Venüs, sizin de bugün aşka sıcak bakacağınıza dikkat çekiyor. Çekici, hoş alımlı, eğlenceli biri olarak insanların karşısına çıkacaksınız. Kalbi boş olanlara müjde!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2020)
Hayallerinizi gerçekleştirecek maddi kazancı elde etmenize neden olacak çalışma temponuz çok yüksek. Sağlığınıza dikkat. Bugün âşıklar yoğun duygusal anlar yaşayacak. Eğlenceye de zaman ayırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2020)
Sizi iyimser ve girişken kılan pek çok konu ile ilgileniyorsunuz. Entelektüel çalışmaların öne çıkması ve başkalarından destek alarak ilerleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi çok farklı biçimde ortaya koyabileceğiniz fırsatlar var. Ufuklarınızı genişletmek için kişisel gelişiminize yönelik çalışmalara yönelmektesiniz. Yabancılarla daha sıkı bir iletişim söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Haziran 2020)
Verimli düşünceler içindesiniz. Mesleki donanımınızı arttırma niyetleriniz, sizi birtakım eğitim çalışmaları içine sokabilir. Yaratıcı ortamlarda yeni bilgilenmelere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2020)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Haziran 2020)
Bugün kendiniz için bir takım harcamalar yapabilir ve borçlarınızı biraz daha arttırabilirsiniz. Harcamalarınızı kısmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Haziran 2020)
İlginç görüşlerinizle, bu akşam yaşanacak tartışmaya katılmamanız gerekiyor. Bazı sataşmalar olsa bile, sükunetinizi korumanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144612 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed