Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Maddi konularda duygularınızı işe karıştırmaktan kaçınmalı ve para konusunda aldığınız kararlarda son derece mantıklı olmalısınız. Böylece kazanç kaynaklarınızı artırabilir ve kendinizi boşluk duygusuna kaptırmadan pek çok şeyin üstesinden gelebilirisiniz. Aniden gelişebilecek olaylar karşısında tavır almakta güçlük çekseniz bile uzun vadede işinize yarayacak konularda son derece başarılı adımlar atacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bugün de yoğun bir iletişim ve çok sayıda yolculuk göze çarpıyor. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Aşırı inatla bir yere varamayacağınızı görebilirsiniz. Daha esnek olmaya bakın. Bununla birlikte sabah saatlerinde bazı aksiliklere hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İş seyahatlerini pek sevmiyor olsanız da bu ara sevmek zorunda kalacaksınız. Zaman kaybınızı kurtarmak için dönüşte ailenizle vakit geçirmeyi isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Kendinizi tam günün akışına bırakmışken birden ne olduğunu anlamadığınız bir sataşmayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Konu ailenizi ilgilendiriyor ve işin içinde “mutlaka benim istediğim olacak” tripleri varsa aman bu tuzağa düşmeyin. Sakinliğiniz her şeyi kolayca çözecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Yeni ufuklar ve uzaklara gitme hayallerinize biraz ara verip elinizdeki işleri tamamlamaya başlayacaksınız. Sezgileriniz kadar hassasiyetleriniz de artabilir. İşle ilgili konularda evhamlı davranma eğilimindesiniz. Ufak detayların önemli olduğu çalışmalarınızda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Titizliğiniz dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak. Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Son günlerde yaşadığınız talihsizlikler kalıcı değil. Yanıltıcı değerlendirmeler yatırım konularında yanlış seçimler yaptırabilir. Çevrenizdeki pozitif düşünceleri iyi tespit etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bugün çevrenizdekilere patronluk taslayabilirsiniz. Duygusal bir yapıda olacağınızdan bazı kırgınlıkları atlatamayabilirsiniz. Daha anlayışlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed