Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Venüs ve Uranüs'ün bugün kavuşum yapacak olması sizleri ilişkilerinizde ya da kariyerinizde aniden kararlar verme noktasına getirebilir. Yönetici gezegeniniz olan ve şaşırtıcı etkilerle dolu Uranüs'le yapacağı açı radikal değişim ve kararlara açık olduğunuzu net bir şekilde göstermektedir. Kim bilir belki bugün aşık olabilirsiniz belki de çok istediğiniz o işten aranabilirsiniz. Bekleyin ve görün derim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
Değişik zamanlarda fasılalı olarak ele aldığınız bir konuyu bugünlerde yeniden gündeme getireceksiniz. Kendinizi yeterince değerlendiremediğinizi düşündüğünüz ortamlarda oluşturacağınız daha yoğun ilişkiler, size yeni açılımlar sunabilir. Dolaylı tanışmalarda karşılıklı etkilenişimler söz konusu. Bugünler arkadaşlık ilişkileri bakımından farklı zenginlikler içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bugünlerde çok hareketli olmamanıza rağmen oldukça dikkatli ve güvenilir durum yaratabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Eğlenceli bir iş gezisi sizi maddi anlamda arzu ettiğiniz pozisyona getirebilir. Başka firmalardan gelecek iş tekliflerine araştırma yapmadan cevap vermeyin. Aşk hayatınızda yaşanan durgunluk bir dostunuzun aracılığıyla renklenebilir. Konut alımı için biraz daha beklemeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Ödenmesi gereken krediler, borç alacak temaları üzerinden yeni planlar yapabilirsiniz. Aileden beklenen destek ile yatırım planlarınızda karar değişikliği öne çıkabilir. Kendi kişisel konularınızda ve kazanç kaynaklarınızda yeni adımlar atabiliyorsunuz. Bu süreçte yaratıcı konuların getirdiği sorumluluklar ve ek kazançlarda stresli zamanlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
Gecikmiş bir haberiniz yakında size ulaşacak. İşlerinizi geliştirecek olan bu haberle bira da olsa neşeleneceksiniz. Eğer becerebilirseniz, bugünlerde izin yapmanızın tam zamanı. Kendinizi toplamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
Tatil sonrası değişik açılımlar, değişik düşünceler söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki yeni bir gelişme ekonomik olarak rahatlamanızı sağlayacak, ama çabanızla gelişmeyi izden yana çevirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Alacak verecek konularında, güvenli sandığınız ilişkilerinizde bazı sürprizleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed