Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Başka kişilerin ısrarları, baskıları ya da talepleri doğrultusunda ilerlemek zorunda hissedebilirsiniz. Sezgilerinize kulak vermeli ve kendi isteklerinize uygun seçimler yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Burcunuzun özelliklerini çok taşıyorsunuz. Sevgilinizle çok iyi ilişkiler içindesiniz. Ortak özellikleriniz çok fazla. Bir arkadaşınızın eşiyle yaşadığı problemlerin sizi fazla ilgilendirdiği görülüyor. Uzak bir tanıdığınızın bugünlerde size sevindirici bir haberi var. Güne canlı ve enerjik başladınız. Bugüne verdiğiniz bir randevu sizin için çok önemli. Bu buluşmada halletmek istediğiniz önemli bir meseleniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Kibirli davranıyorsunuz. Bu tutum içine girme sebebiniz ise partnerinizle yaşamış olduğunuz olumsuzluklar. Ancak çevrenizde ki insanlara böyle davranmanız çok yanlış. Tutumunuza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Maddi, manevi bir paylaşım meselelerinde, sorumluluk ların aktarımı, bir şeylerin birinden diğerine devri gibi konularda değişken bir gün. Egodan arınmış yaklaşımlar birden hayır ben daha fazlasını hakettim noktasına gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
İşyerinizde sizi çok beğeniyorlar ama aklınızdan zaman zaman bir iş değişikliği geçiyor. Bugünlerde bu değişikliğe cesaret edemeyebilirsiniz. Zaten kısa vadede bir değişiklik gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Maddi olarak rahatsınız fakat planladığınız bir harcama için yeterli parayı bir türlü denkleştiremiyorsunuz. Bugünlerde kredi yada yakınlarınızdan borç almayı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Değişik ortamlarda ilginç deneyimler, değişik insanlar hayatınıza zenginlik katabilir. Kapılarınızı açık tutmanız uzun vadede yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed