Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Bugün aile içinde çok güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizde meydana gelecek yeni olaylar hepinizi büyük bir sevince boğabilir ve uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olabilirsiniz. Ancak aynı şeyleri duygusal hayatınızla ilgili söyleyemeyiz. Çünkü aşk yaşamınızda beklediğinizi bulamayabilir karşınızdaki kişinin size ilgi ve sevgi göstermemesine üzebilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve onun sizden uzaklaşmak istemesine çok kırılabilirsiniz. Ortaklık ve işbirliği konularında bazı hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Önemli bir projede birlikte hareket ettiğiniz kişinin beklediğiniz performansı göstermediğini fark edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Sakin ve sevdiklerinizle başbaşa geçirmek istediğiniz bugün, acil bir işinizin çıkması sonucu bölünebilir. Akşama doğru daha durgun saatler geçireceksiniz. Uzaktaki çok sevdiğiniz bir insana özlem içindesiniz ama onu epeydir aramamışsınız. Bugün aramaya ne dersiniz? Genel olarak akılcı bir yapınız var ama bu kez kalbinizle mantığınızı iyi dengelemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Duygularınız sizi ele veriyor.Karşı cinse karşı hassasiyetgösterdiğiniz birsüreçtesiniz. Kıymetinizibilemeyen insanlarıuzaklaştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Paylaşımcı bir sevgiliniz var. Onun sizinsorunlarınıza gösterdiği özen,kendinizi daha iyi hissetmenize veilişkinize daha da güvenmenize yardımcıolacak. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyorama yenilikleri yeterince takip etmiyorsunuz.Parasal sorunlarınızı fazla büyütmeyin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Dünden bu yana hızlı hareket ederek çok şey başardınız. Ancak ailenin ve baba ile ilgili uğraşların size yeni sorunlar taşıdığı söylenebilir. Bugün hızlı alınan kararlar ve bazı baskılar yorucu çalışmalara işaret etmekte. Ani tepkilerden kaçınmalı, yakınlarla ilişkilerde olup bitenlere bakmalısınız. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda önemli kararlar arifesindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Ay ın oluşturduğu zorlu açı, otoritelerle anlaşmada güçlük getiriyor. Meslek yaşantınızdaki bazı gelişmeler sizi sıkıntıya sokabilecek nitelikte olacak. Öne çıkmak ve gücünüzü göstermek istiyorsunuz ama düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Yaşadığınız hoşlukların devamı için sizden çaba göstermeniz beklenebilir. Bu çabayı göstermekten kaçınmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed