Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Diğerlerine yaptığınız iyilik ve yardımların karşılığını görebilir ya da bu sayede eleştiri ve şikayetlerden kurtulabilirsiniz. Daha planlı ve disiplinli olmanız gerekiyor. İsteksizlik veya girişimde bulunmamak sizi pek çok alanda yavaşlatıyor ya da engelliyor olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Diğerleri gibi görünen bu günde, beklemediğiniz sürpriz hoşluklarla büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilginiz sırasında o ailenin, bir yerden sonra kapalı, içe dönük tarafını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissettikçe kendinizi ne özel yaşantınıza nede işinize verebiliyorsunuz. Özgürlük sizin için çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Birikimlerinizin mum gibi erimemesi için alternatif yatırım araçlarına yönelerek profesyonel bir danışmanla birlikte hareket etmelisiniz. İş bağlantıları için yapacağınız seyahatler sonunda başarıyı getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Hareketli ve canlı zamanlar yaşıyorsunuz. Kendinizi düşünceleriniz yolu ile ortaya koyabilir, pek çok konuşmanın, anlaşmanın getirdiği eğitsel konulara odaklanabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sıkıntılı ve iş odaklı süreçler içine gireceksiniz. Evde alınması gereken sorumluluklar yanında, kaynakların dikkatli kullanılması gereken şartları gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2018)
İş yaşamınızda daha çok ortak çalışmalar yapabileceğiniz ve işlerinizde dayanışma içinde olmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. İki farklı konu gündeminize gelecektir ve bugün bu konuları çözümlemeye çalışacaksınız. Zihinsel bazı aktivitelerle ilgilenebilir ve oldukça yerinde kararlar alabilirsiniz. Ancak çevrenizden ve olaylardan etkilenmeye çok açıksınız bu durum sinirli tepkiler vermenize yol açabilir. Bir süreden beri planladığınız bir olayı gerçekleştirmek için atılımlar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumdan pek hoşnut değil. İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcama huyunuz bütçenizi zorluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Pek hoşnut kalmadığınız duyumların gerçekliğini ortaya çıkarma olanağınız oldukça yeterli. Buna çaba harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed