Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Fazla kötümser olmaya eğilimli olduğunuz bir gündesiniz. Herşey size sıkıntı verebilir, olumsuz gözükebilir. Bu durum günlük ve geçici bir şey. Zihinsel yorgunluğunuz ve bilinçaltı endişelerinizden kaynaklanıyor. Yarın ya da en geç öbür gün herşeye farklı bakacaksınız. Eğer henüz proje aşamasında olan bir karşı cins ilişkisiyle ilgili düşünceleriniz varsa bilmelisiniz ki, kafanızda kurduğunuz ilişki sizin için hem yararsız, hem de risklidir. Ne olacağı belirsiz durumlar için sağlam yürüyen şeyleri riske atmanız doğru olmaz. Konuya daha ihtiyatlı yaklaşmalı ve önce kesin kanaat sahibi olmalısınız. Ateşle ilgili şeylerden gelebilecek tehlikelere açıksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bugün gittiğiniz kalabalık bir mekandan içiniz biraz kıpırtılı ayrılacaksınız. Bu, sürdürdüğünüz ilişkinizi yeniden gözden geçirmenize neden olacak. <br>Sürekli yenilik peşindesiniz. Bir mekan değişikliği var gibi. Bu sizi bir süre oyalar. Duygusal bir hareketliliğiniz yok bugünlerde. Yalnız bu akşam arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve onlarla eğlenceli bir mekana gideceksiniz. Burada yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişiyle olan konuşmalarınızda mesafeli olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Kartınız Mesaj... Özel yaşantınızda kendinize biraz daha özenli davranmalısınız. Sizlere ilk bakıldığında çok fazla çilekeş görünüyorsunuz. Bu özverilerinizden yararlananlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bugünlerde uğraşmak zorunda kaldığınız sorunlar sizi demotive edebilir. Bu karamsar havanın dağılmasına en büyük katkı yine sizden gelecek. Hadi bakalım harekete geçme zamanı, kalk ve kendine gel diyebilirsiniz kendinize.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Güven aradığınız ve parasal konularda iyileşme içinde olduğunuz söylenebilir. Zira borç ve alacak konularında destek görmek, bu alanda sizi sıkıştıran koşulları aşmanız söz konusu. Parayı içine alan iş anlaşmalarında ise tek başına ilerlemeniz zor. İlerleyen saatlerde ortak harcamalarınızın getireceği sorunları dikkate almalısınız. Temkinli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2018)
İş yaşamınızda önceliklerinizi iyi belirleyeceğiniz ve isteklerinize ulaşmak için tüm gücünüzle çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Rekabet duygunuz artacaktır ve çalışmalarınızın başarılı olması sizin için çok önemli olacaktır. Düşünce ve planlarınızda gizli olmayı tercih edeceksiniz. İşiniz konusunda çeşitli endişeler yaşayabilirsiniz ancak bunu çevrenizdeki insanlara belli etmeyeceksiniz. Yapacağınız her türlü yeni girişimde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Aşk hayatınızla ilgili gelişmelere yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Bazı hatalı davranışlarınızdan dönmenizin tam sırası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed