Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekinmeniz, size yalnızlıklar yaşatabiliyor. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Duyduğunuz cümlelerde hep anlamaramayın. Çünkü insanlar her zamangerekli cümleler kurmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün insanlarla gireceğiniz birebir diyaloglarda objektif olmakta zorlanabilirsiniz. Ancak olaylara sadece kendi pencerenizden bakarsanız çözüm bulmak zor olabilir. Siz göstermemişseniz size de esneklik gösterilmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Size daha fazla hareket ve canlılık katan koşullara ilerlemektesiniz. Günlük hayatınız ve yakınlarla ilişkiler açısından olumu günler geçireceksiniz. Kısa yolculuklar size keyif verirken, eğitim çalışmalarınız adına daha faza çaba göstermek durumundasınız. Düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz kişiler ve konular sizin gelişiminizde önemli bir rol oynayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Çok belirleyici olmayan bazı desteklerle düşüş gösteren iş hacminizi, yine belli seviyelere getireceksiniz. Çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizle de başarı elde ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal açıdan giderek rahatlıyorsunuz. Daha önce sıkıntı duyduğunuz sorunları çözümlemeye başlayacaksınız. Bugün sizin için sürpriz sayılacak ailenizle ilgili yeni bazı başlangıçlar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Çok sevecen duygularla değerlendirildiğiniz bir ilişkinizde, ilişkinin gerektirdiği duyarlılık içinde görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed