Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Bazı plan, düzenleme veya işlerde yapısal değişikliklere gidilmesi gerekiyor olabilir. Bu değişiklikleri gerçekleştirmeniz durumunda ortaya mükemmel sonuçlar çıkmakla kalmayıp, çok önemli teklif, davet veya öneriler de yüzünü gösterebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Çözülmesi zor olan konularda çözüm üretmeye ya da sorunları daha net analiz etmeye yatkın olacağımız bir gündeyiz(özellikle öğle sonrası saatlerde). Sezgilerimiz güçlü ve içsel bilgiler ön planda. Eğitim, sözleşme, hukuk, ticaret, anlaşma, turizm, dua, ibadet, yabancılarla bağlantılı işler konusunda olumlu ilerleyebileceğimiz bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Bir sağlık sorunu ile uğraşıyorsunuz. Böyle konulardaki fedakar dayanışmalarınızı kimse inkar edemiyor. Bugün dünkünden biraz daha keyiflisiniz. Bazı yaşanan olaylar kolay, kolay unutulmuyor, ama birçok olay da yaşandığı yerde unutulup gidiyor. Ama siz pek ayrım yapmıyorsunuz. Bazen, ufak bir kırgınlığı bile ömür boyu sürdürebilme beceriniz olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Kartınız Aşk... Aşk hayatınız yolunda giderken birden tökezleyebilirsiniz. İşiniz ve partneriniz arasında kalacaksınız. Para sizin için ikinci planda ancak yine de karışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Sakin bir gündesiniz. Bu arada doğaçlama yaptığınız sohbetlerinize dışarıdan katılan bir kişinin olumsuz sözleriyle gününüzü berbat etmeyin. İşinize sahip çıkın. Aşk hayatınızdaki durgunluk devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Huzursuzluğunuz sürüyor. Evde yapılması gereken işler ve artan sorumluluklar karşısında esnek olmalısınız. Hızlı hareket etmeniz gereken bu süreçte güvenlikle ilgili sorunlar öne çıkabilir. Özel hayatınız ya da baba ile ilgili gelişmeler de sorun kaynağı olarak gösterilebilir. Eldeki kaynakların yeniden değerlendirilmesi konusunda bazı mücadeleler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Bu günlerde işinize karşı nefrete yakın duygular içindesiniz. Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız, bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Bu bunalımınız uzun sürmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Para idaresi konularında iyi niyetli çabalarınızın, yanlışdeğerlendirilmesinden korkmamalısınız. Bazı gerekli görülen yerlere aktarılan paralar, daha rahatlatıcı teminatlar istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2020)
Karşılıklı birer dost olarak eğilmeniz halinde, arkadaşınızla uzlaşmazlıklarınızı gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed