Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Çalışma hayatınızdaki karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek için sosyal çevrenizle geçireceğiniz vakitler sizlere güzel hisler kazandıracaktır. Üzerinizdeki bu yükü dostlarınızla güzel vakitler geçirerek atabilirsiniz. Ancak iletişimde yanlış anlaşılmalara ve gereksiz kırgınlıklara karşı dikkat etmelisiniz. Bu nedenle söylediklerinizi ince eleyip sık dokumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İşle ilgili sorunlarınız sabah saatlerinden itibaren gündeminize oturacak. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar bugün yine karşınıza çıkacak. Yorgunluğunuzun yanı sıra yaşadığınız sorunlar motivasyonunuzu etkileyebilir. Bütün bunların etkisiyle bir yakınınızla bir problem yaşayabilirsiniz. Bütün bu hoşnutsuzların yanında neyse ki, duygusal yaşamınız yolunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Aşk hayatınızda yeni tatlar arayışı içindesiniz. Ancak bu arayışınız size pahalıya mal olabilir dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İş ya da özel hayatınızda bir şeyleri yöneten kişi konumundaysanız, bugün için etkinizi yerli yerinde kullanmaya gayret edin. Nasıl olsa son söz benim deyip diğerlerine bir hak tanımamak saygı sağlar ancak sevgi belirsizleşir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Sizi mutlu eden, hayatınıza renk ve hareket katan gelişmeler var. Yeni hobiler ve uğraşlarla vakit geçirmek sizi hoş zamanlar getirebilir. Yaratıcı alanda ise yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Duygusal alandaki özgürlük ihtiyacınız artmakta. Sevgi ilişkilerinizde çok daha farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Zira aşk hayatınızda değişiklik arayışı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor. Beğeni ile takip ediliyorsunuz. Hafta ortasından itibaren yeteneklerinize uygun bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları ince eleyip sık dokuyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Maddi konularda belirgin rahatlamalar içine gireceğiniz bir dönem. Kendinizi bazı ilişkilerinizde biraz zorlamalısınız. Harcamalarda fazla ön plana çıkardığınız kişisel zevklerinizde bazı sınırlamalar yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed