Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Özel yaşamınızı kurcalamaları ve sizi yıpratmaya çalışmaları olasıdır.Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması olasıdır. Aşırı şekilde üzerine düşerek bezdirebilirsiniz. Onun size karşı takınacağı sıkılmış, isteksiz ya da ilgisiz tutumlar, abartılı ve dengesiz davranışlarınıza sebep olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Akşam saatlerinde gerçekleşecek önemli bir randevunuzun önemini henüz kavrayabilmiş değilsiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Duygusal yaşamınız her zamanki gibi hayatınızın tam merkezinde. Gece yarısına doğru sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
AŞK: Bugün hayatınızın dönümnoktasında gibisiniz. Bir takımdeğişimler sanki size can suyugibi geldi. Ancak uygulamalarıkendiniz gerçekleştirmelisiniz.Başlangıçları partneriniz yapıyorsize uygulaması düşüyor.İŞ: İş yerinizde yüksek değişim gücü yaratarak biranda tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ancakdepresif haller takınmamalısınız.SAĞLIK: Başarınızı çekemeyenleri hissedeceksiniz.Bu gerçekle yüzleşmeniz moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Bugün düşüncelerinizi “tam olarak ifade edemem” kaygısıyla başkalarıyla paylaşmak istemeyebilirsiniz. Sizin yorumsuz duruşunuz, hakkınızda veya içinde bulunduğunuz durumla ilgili yorumları kaçırmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Kendinizi planlamanız gereken önemli sorumluluklar altına gireceksiniz. Yapılması gereken işlere ailevi konuların getirdiği uğraşlar eklenecektir. Özellikle yerleşimle ilgili sorunlar devam ederken, yakınlarla ilişkiler oldukça zorlu görünüyor. Olaylara sakin bir gözle bakmalısınız. Zira yaşadığınız değişim her açıdan sizi baskı altında tutuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Bu akşamki toplantınızda bazı düşünceleriniz kabul görmeyebilir.Sabrınızı zorlayan bir iki ilişkiden uzak durmaya çalışacaksınız. Sizin için iş yaşamında moral, büyük bir etken. Onun korunmasını baş koşul olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Para konularındaki ihmalkarlıklar, başka konulardaki ihmalkarlıklar kadar hoşgörüyle karşılanmayabilir. Para ve dostluk ilişkilerinde bazı yanlışlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Sağlık sorunlarınıza hiç önem vermiyorsunuz. Oysa eklem yerleriniz oldukça hassas. Ailenizde sizden yaşça büyük olanlarla sürtüşmeye girebilirsiniz. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed