Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Aşk hayatınızda uzun zamandır almaktan çekindiğiniz bazı kararlar artık gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. İlişkilerle ilgili ciddi bir sınavı vermiş olmanın gururu, artık yeni ilişkilere güvenle adımlar atmanızı sağlayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Bugün tartışmalardan kaçının. Sizin uyumsuz olduğunuzu düşünen ve sizinle tartışmaya çok hazır birileri var. Öğle saatlerinde küçük mutlu bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bir yakınınızın kendisiyle ilgili yapmak istediği değişiklik sizi endişelendiriyor. Oysa onun yeniliğe ihtiyacı var ve bu yeniliğin getireceği sorunlarla baş edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Bugün her şeyden öncerisk ve macerayadüşkünlüğünüz var.Harekete geçmeden önceDününüzü kontrol edin. İkiliİlişkiler sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Cömertliğiniz sayesinde başkalarına destek olacak, onların ilerlemelerini sağlayacaksınız. Ancak bu durum ilerleyen dönemde size zor anlar yaşatabilir. Biraz kendinizi düşünün. Aşktaki hareketsizlik sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu sizi uyumlu ve keyif getiren eylemlere götürüyor. Biraz dinlence yaratmak, hayatın olumlu yanlarını paylaşmak için hevesli olabilirsiniz. Ancak iş hayatında daha fazla çaba içinde olacaksınız. Kişisel kaynaklarınızı kontrol etmeniz, kapasitenizi üst seviyeye çıkarmanız mümkün. Yurt dışı bağlantılı sosyal çalışmalar hız kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2017)
İş yaşamınızda bir iki insan size karşı bilenmiş görünüyor. Ãœstlerine gidip en azından canınızı sıkmalarını önlemek çok elinizde. Siz ise onlara gösterdiğiniz özel yakınlıkla ön yargılardan arınmalarını amaçlıyorsunuz. Yalnız, özellikle bir tanesi klinik durumda takıntılı. Daha radikal yaklaşmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2017)
İhtiyacınız olan, olmayan bir çok şeye bütçenizi aşan tutarlarda harcama yapıyorsunuz. Sürekli borç yükü altındasınız. Bugün bu tür harcamalar konusunda kendinizi frenlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Sosyal hayatınızda, sizi hiç aklınızda olmayan tercihler karşısında düşündürecek yeni gelişmeler söz konusu. Kendinizi baskılamadığınız oranda kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed