Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Duygusal ilişkileriniz akışkan sayılmaz fakat cinsiyetinize göre ilişkiler bir iki gün farkla değişebilir. Erkekseniz kadınlar konusunda gelecek ayın ayın dördüıne kadar normal, dördünden itibaren daha iyisiniz. Kadınsanız, erkekler konusunda ayın 16'sından sonra sıkıntılısınız. Bu tarihten sonra erkeklerden bazı terslikler gelebilir
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Bu sıralar duygularınız hareketli ve değişken. Fakat ilişkilerinizin bundan olumlu etkilenmesi yönünde çabalar içine gireceksiniz. Topluluklar içinde ikilemde kaldığınız konular, bugünlerde öz eleştirel yaklaşımlarınızla belirginleşebilir. Buna açık ve niyetli olduğunuzun hissedilmesi, birtakım insanların daha anlaşılır tavırlar içine girmesini sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
AŞK: Yeni tanıştığınız partnerinizle uyumlu olmak için çok çaba harcamanız gerekecek.Ufak bir sorunda aranızdaki ipler kopabilir. Aşk uyumunuz için bugün size göre bir gün değil. PARA: Yine zorlu günler geldi dayandı kapınıza. Diğer günlerdeki harcamalarınızın sıkıntısını çekmeye başladınız.Ödemelerinizi aksatmanız olumsuz etki yaratacak. SAĞLIK: Beslenmenizle ilgili gereksiz yiyecekler tüketerek mide hazımsızlığı yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar sona erecek. Mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek. Araştırdığınız yöntemleri uygulamak için biraz daha beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Zamana endeksli gelişmeler, telaşçı yaklaşımınızdan etkilenmeyecek, sabırlı olmalısınız. Becerileriniz hedeflerinize yaklaştırıyor. Fakat engel olarak gördüğünüz bazı kişileri değerlendirişinizde bazı abartılar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Bir ikiye bölünmüşlük içindesiniz. Bu yüzden masraflarınız biraz daha artmış görünüyor. Aile içinde birilerini, bir satış işi için ikna etme çabalarına gereceksiniz. Fakat bu, kısa zamanda çözümlenecek bir işe benzemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Sevgilinize karşı olan olumsuz hislerinizi açıkça belirtmiyorsunuz. Fakat o bunların farkında. Sizden önce davranıp sizi o terk edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed