Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Duygusal açıdan da değişiklik isteği yaşayabilirsiniz.Daha yüksek idealler belirlemeyebilir ve onları yönlendirebilirsiniz. Sezgileriniz ve zekanız sayesinde olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Başarıya ulaşmanız, içinizdeki gerginliği de yok edecektir. Bu arada bazı önemli kişilerle tanışma imkanları da yakalayabilirsiniz. Bir atılım yapmak size cazip gelecektir. Ancak duygularınızın etkisinde alacağınız her türlü karardan zarar görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2020)
İşinizle ilgili şeyleri ihmal etmeye meyillisiniz ve kafa olarak iş konularından oldukça uzak hissediyorsunuz. Bu isteksizliğinizle gereksiz ve size hiç katkısı olmayan işlerle ilgilenmeniz olası. Böylece bir anlamda dinleniyor ve kendinizi işinize konsantre etmeye çalışıyorsunuz günün ilerleyen saatlerinde zihniniz berraklaşacak ve olayları daha iyi düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
AŞK: Son günlerde partnerinizekarşı yaptığınız her yanlışın birbir farkına vardınız ve bunlarıdüzeltmek için elinizden geleniyapıyorsunuz. Endişelenmeyinonu geri kazanacaksınız.PARA: Anlaşılması kolay vearkadaş canlısı oluşunuzun işinizde de meyvesinitopluyorsunuz. Üstleriniz de iş arkadaşlarınız dasizinle son derece iyi geçiniyor.SAĞLIK: Kabızlık problemi yaşayabilirsiniz. Bitkiçayları içmeli ve düzenli beslenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Bugün kendinizi son derece güçlü ve moralli hissedeceksiniz. Enerjik ve hareketli davranarak yeni iş bağlantıları kuracaksınız. Şans oyunlarında yüzünüz gülebilir. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla ilgilenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Ekonomik hayattaki başarınız kişisel çabalarınızla orantılı ilerlemekte. Çalışma gücünüz konusunda kendinizi test edebilmek, sorumluluk almak önemli adımlara yol açabilir. Gelir ve giderler arasında dengenin kurulması için tutumlu olmakta fayda var. Alacakların tahsis edilmesinde sorunlar yaşanabilir. Yetersizlik duygusu en büyük engeliniz olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2020)
İş yaşamınızda farklı işler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ãœzerinizde çalıştığınız projeleri yürütmek için büyük çabalar harcayacaksınız fakat bu proje sizin için gerçekten çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Para konularındaki titizliğiniz sorunları azaltıyor. Yakın zamanda bazı sıkışmalar olası. Bazı ödemelerdeki zaman darlığı, ortaya konacak iyi niyetli yaklaşımlarla çözülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Kendinize çok fazla zaman ayıramamanın sıkıntısını çekiyorsunuz fakat çok fazla uyuyorsunuz. Uyku saatinizi azaltıp zamanınızı arttırabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed