Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Maddi konular ve oluşumlar için geleceğe yönelik planlar yapmanın tam zamanıdır. Ancak lüks harcamalarınıza ve giderlerinize bugünlerde dikkat etmelisiniz. Davranışlarının değişkenliğine bir türlü anlam veremediğiniz ilişkileriniz canınızı sıkacak noktaya getirebilir. Bugün yapacağınız en iyi şey geleceğe yönelik kararlar alma doğrultusunda olacaktır. Hisleriniz sizi doğru yola götürecektir, buna güvenin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2018)
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık bireysiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Sıkıntılı ve huzursuz bir ruh haline bürünebilirsiniz gün içinde. Maddi ve manevi açıdan hissedebileceğiniz sıkıntıyı tek başına atlatmaya gerek yok. Anlayıp rahatlatacak, güven duyacağınız birileri mutlaka vardır çevrenizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2018)
İsteklerinize ulaşmak için sabırsız tutum ve davranışlar içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Sabırsızlığınız insanlarla uyumunuzu aksatacak ve sizi aşırı tepki veren bir kişiliğe sokacak. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2018)
Birkaç alacağınız var. Bunlardan birinden umutlu görünmüyorsunuz, ama bu konuda yakında sürprizler olabilir. Bugünlerde parayla alakalı bazı tartışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2018)
Bugünlerde iş yaşamınızda daha bir sakin olmanız gerekecek. Bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed