Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Kadınlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ve canınız sıkılabilir, küçük yanlışlıklar yapma eğiliminiz var, dikkatli olun. Sizin aleyhinize konuşan insanlar olabilir veya siz birilerinin arkasından konuşuyor olabilirsiniz ve bu gün içinde çevrenizdeki ko Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2021)
Bugün yapacağınız bir araştırma, tıkanıklık yaşadığınız konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştirecek. Bazı etkilenmelerin de katkısıyla, bu konuda değişik düşünceler içine gireceksiniz. Bir gelişmeyi sabırla bekliyorsunuz. Bu gelişme bugünlerde gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Sevdiklerinize karşı dikkatliVe tedbirli davranışlarınızonlara değer verdiğinizigösteriyor.Onun da sizisevdiğinden kuşkunuzolmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Bugün her kime bel bağladınız ve nasıl olsa onun desteği var işin içinden çıkarım diye düşündüyseniz bir kez daha kontrol edin, teyit alın. Şartlar değişmiş olabilir. Size el vermek için eskisi kadar gönüllü olmayabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
İş hayatının getirdiği çalışmalarda verimlilik söz konusu. Bir yan dan da sosyal konularda ortak hareket edebilecek, güçlü etkilerle kendinizi ortaya koyabileceksiniz. Gün ortasından sonra bazı karışıklıklar, beklemeler söz konusu. Çözülme yaşayabilir, olayların getirdiği kaygılar nedeni ile yanlış kararlar alabilirsiniz. Kabullenme içinde olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2021)
Uyuşukluk ve tez canlılığı birlikte barındıran karakterinizin en fazla kafa karıştırdığı alan burası. Alt kademenin bir sorunu yok, ama üst kademe ne tür bir çalışan olduğunuzu anlamak istiyor. Ãœstün yetenekleriniz olmasa sizinle ilgili yazı turaatacaklar neredeyse. İş güç sahibi insanlar sizinle ilgili tartışıp birbirlerine küsmeye mecbur değil, bilesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2021)
Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgilenme isteğinde olabilirsiniz. Bir miktar dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2021)
Küçük ayrıntılara dikkat edin ve yeni bir konuda girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed