Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Çevrenizdeki kişiler söylenenleri eksiksiz yerine getirme kon usunda sıkıntı yaşamıyor olabilir. Ancak, siz emirlere veya söylenenlere boyun eğme konusunda istekli olmayacağa benziyorsunuz. Kendinizi yolunuzu belirlemek ve diğerlerini kendi yolunuzdan gelmeye razı etmek isteyebileceğiniz bir gün.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bilgilenme ve deneyim konularında yeni artılar kazanmaya elverişli bir dönem. İnce farklılıkları daha iyi algılayabilir, eski yargılarınızı yenileriyle yer değiştirebilirsiniz. Şu sıralar çok enerjiksiniz. Bu durum, çevrenize her zamankinden daha fazla ilgi duymanıza ve bu aşırı ilginin neden olacağı belli yorgunluklar yaşamanıza yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Konuları karıştırmakkonusunda üzerinize yok.Sempatik görüntünüzçevrenizdekilere de busempatinizi geçirebilir. Bolbol güleceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Eğer imkânınız varsa spora vakit ayırabilrsiniz bu sabah. Hele bir de eşiniz buna katılırsa çok daha güzel olabilir. Günün tamamı aile içi konulara odaklanarak geçecek. İhmal ettiğiniz detayların ele alınması gerekebilir. Tamiratlar veya evle ilgili konular için fırsat olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Maddi durumunuza ilişkin yeni önlemler paketi hazırlamaktasınız. Uzun vadeli planların hayata geçirilmesi, daha fazla ekonomi yapılması gerektiğini artık görüyorsunuz. İş hayatında artan sorumluluklar,,yeni projeler üretebileceğiniz imkanlar üzerinde duracaksınız. Ortaklıklardan gelebilecek menfaatlerin bütçenize katkıları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Yakında sizi sevindirecek bir gelişme olabilir. Yüklendiğiniz önemli sorumluluklarınız var. Söz ve karar yetkinizi sorumluluklarınızla denk düşürmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar söz konusu. Bugün de bu belirsizliğin giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil. Böyle bazı belirsizlikler karar vermenizi zorlaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Fazlaca önemli olamamakla birlikte düşüncelerinizle duygularınız arasında ayrılıklar olabilir. Acele kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed