Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Aşk ve ilişkilerde kendinizi ve duygularınızı tüm samimiliğiyle ortaya koyma olasılığınız yüksek. Artık sizler harekete geçememekten, karşı taraf ise beklemekten yoruldu. Sizlere tavsiyem sabırsızlıkla, düşünmeden hareket etmemeli, sonradan pişman olacağınız durumlarda bulunmamalısınız. Duygularınızı ifade ederken samimi ve sıcak olmalı, duygularınızı anlatacak en özel kelimeleri titizlikle hazırlamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Hummalı bir bekleyişin içindesiniz. Bu bekleyişe bağladığınız irili ufaklı, ama bir sürü umudunuz var. Bu yüzden bugünlerde fazlasıyla heyecanlı bir görüntü içindesiniz. Yine bu yüzden hafta sonu çağırıldığınız bir geziyi reddettiniz. Akşama yakın başınız biraz kalabalık olacak. Bu kalabalığın içinde alacağınız bir eleştiriye sert tepki vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Kartınız Hata... Arkadaşlarınıza karşı yaptığınız hatalardan pişmanlık duyabilirsiniz. Kendinizi daha doğru ifade etmeye çalışın ve herkese eşit dost olamazsınız, seçim yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Kardeşiniz ya da yakınınızla geçireceğiniz bu sabahta karmaşa ve belirsizliklere hazırlıklı olun. Herşeyi hızlıca yetiştirmek adına plansız programsız hareket edip verim alamama ihtimaliniz var. Zorla da olsa ilişkiniz adına isteyeceğiniz destek beklentinizden farklı olsa bile gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Sizi neşeli ve canlı kılacak bir güne başlıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Özelikle akşam için bir kutlamaya ya da dernek toplantısı gibi kalabalık bir ortama davet alabilirsiniz. Gün içinde elde edeceğiniz bazı kazançlar da olabilir. Ancak elinize geçen parayı zevkler için aşırı harcama eğiliminde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2018)
İş yaşamınızda karşınıza beklemediğiniz bazı küçük sorunlar çıkabilir ve bu sorunları aşmak için çalışmalar yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla çeşitli uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabileceksiniz. Özelllikle hesapta olmayan masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bu konuda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Çok önemsediğiniz biriyle karşılıklı konuşmanız söz konusu. Size vermek istediği bir şey var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed