Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Maddi anlamda gelirleriniz artarken giderleriniz ve harcamalarınızda bir o kadar fazla olacaktır. Partneriniz ile ortak bazı kazanımlarınız var ise bunlarla ilgili yol ayrımları veya farklı tanımlamalar söz konusu olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama bu, uzun vadede sizin kazancınız olacak. Kolayca teslim olan biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var. Aile ilişkileriniz biraz daha ilgi ve özen bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Kartınız kutsal adam.... İşlerinizin yoğunluğunu göz ardı ederek başkalarının işlerine koşturmaktan hoşlanacaksınız. Kesinlikle sıradan işler hoşunuza gitmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Dolunay meslek ve iş konulu yaşam alanınızda etki oluşturacak. Eğer kazançlı çıkmak istiyorsanız her zamankinden daha çok mücadele etmeniz gerekecek. Bu sırada sizin için önemli olan kişilerin canını yakmamak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Duygularınızı daha rahat paylaşma imkanı bulacaksınız. Aşk hayatınızı canlı yaşadığınız bu günlerde romantizm öne çıkıyor. Yine yaratıcı konularda daha olumlu adımlar atarak, başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olabileceğiniz güzel paylaşımlar da size keyif verecek. Ortak harcamaların artabileceği koşulları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Sağlam bilgilerle hareket etmelisiniz. Sağdan soldan aldığınız duyumlar esasında size de yeterli gelmiyor. İkili bir ilişki içersinde alacağınız yeni kararlar çok önem taşıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Harcamalarla dolu bir haftadan sonra bugün elinizden herhangi bir para çıkmayacak. Yakın gelecekte eğitiminizle ya da işinizle ilgili bir alana akacak büyük bir para var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Pireyi deve yapabilir, bu tutumunuzdan dolayı özellikle iş alanında istenmeyecek sonuçlara sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed