Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Koskoca bir yılı geride bırakıyorsunuz Teraziler! Bu yıl oldukça zorluklar deneyimlediniz ve ilişkileriniz sizi yıpratmış olabilir. Sizler için denge ve uyum bu kadar önemliyken tüm dengenizin şaştığı yılları artık geride bırakıyorsunuz. Tüm inancınızla temiz bir sayfa açarak güzel bir yıla giriş yapıyor olacaksınız. Kendinize haksızlık etmeyin ve bir şans daha verin. Şartlar artık istediğiniz yönde gelişecektir. O zaman ver elini 2018 diyoruz. Mutlu yıllar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Hafta sonu gittiğiniz bir yerde tanık olduğunuz bazı yaşamlar sizi dünyadan koparmış gibi. Üzerinizde bıraktığı etkiyi bir türlü atamıyorsunuz. Kendi yaşadığınız, çok zaman da beğenmediğiniz yaşamınızın değerini şimdi daha iyi anlıyorsunuz. Sizi küçük bir üzüntü bekliyor. Nedeni siz değilsiniz, ama bu üzüntüyü yaşamamak için üzerine gidip halletmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
İş seyahatlerini pek sevmiyor olsanız da bu ara sevmek zorunda kalacaksınız. Zaman kaybınızı kurtarmak için dönüşte ailenizle vakit geçirmeyi isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bilgi, tecrübe ve maddi birikimlerinizi masaya yatırıp “neye ne kadar katkı sağlayabilirim” diye düşündürecek bir olay yaşanabilir bugün. Dar durumda olan bir arkadaşınız veya desteğinizi bekleyen bir ekip çalışması olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Elde olmayan pek çok nedenle baş etme çabası içindesiniz. Ancak böyle bir duygu içinde yanlışlar yapmaya açıksınız. Sizin dışınızda gelişen olayları görmekte zorlanabilir kendinize zarar verebilirsiniz. En çok bugün akışta kalmaya bakın. Başkalarıyla olan parasal sorunların çözüldüğü, geçmişten gelen borçların sizi zorladığı şartlar yeterinde oyalatıcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Güçlü göründüğünüz için işyerinizde herkes sorununu sizinle paylaşıyor. Siz de bu görüntünüzü bozacak davranışlardan kaçınıyorsunuz. Ama bu aralar sizin de desteğe ihtiyacınız var. İş arkadaşlarınızla bunu paylaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Elinizdeki imkanları iyi değerlendirdiğiniz gibi yeni bazı olanaklarda elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Sizinle ilgili olumsuz bazı söylentiler kulağınıza gelebilir. Tepki göstermeden önce söylentinin kaynağını araştırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed