Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Maddi beklentileriniz bugün itibariyle gerçekleşmeyebilir. Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki diyaloğu daha da sağlamlaştırmanız işyerindeki istikrar açısından gayet olumlu olacaktır. Bu noktada size verilen sorumlulukları zamanında bitirmek ve iş gücünüzden şikayetçi olmamak karşı taraftan oldukça takdire şayan görülebilir. Yılmadan ve kararlı bir şekilde kendinizi işinize vererek istikbalinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Sevgisel ilişkilerde ise karşılıklı anlayışla bir çok sorunun üstesinden gelmeniz mümkün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mart 2018)
Bugün beklenmedik olayları kendi lehinize çevireceksiniz. Zaten diplomatik yeteneğinizin eline kimse su dökemez. Zekanızı iyi kullanıp, düşüncelerinizi çok iyi ifade edeceksiniz. Sabah saatlerindeki isteksizliğiniz gün içinde geçecek. Kendinizi oldukça zinde ve olaylara hakim hissedeceksiniz. Sizin için yeni olabilecek gündelik deneyimler yaşayacaksınız. Aşk yaşamınızda partnerinize karşı gereksiz kuşkularınız devam edecek. Sebepsiz bazı gerilimler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık bireysiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Kendinizi pek çok şeyi üstlenmek zorunda hissedebilirsiniz. Üzerinize kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk almışsınız ve iş işten geçmiş gibi. Ancak zor şeylerin mücadelesini verebilecek gücünüzün de olduğunu bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Harekete geçmek istediğiniz konuların üzerinden geçerken ani kararlar vermekten sakının. Henüz netleşmemiş düşüncelerin hayata geçmesi zor olacaktır. Daha çok başkalarının ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar ve fedakarlıklar yapılması gereken bir gün olacak. Kendinizi ve ruh sağlığınızı zorlayacak endişelerden uzak durmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mart 2018)
İş yaşamınızda farklı bir konumda görünüyorsunuz. Bu konumun bir resmiyeti yoksa da, yakında bu anlamda hamlelere çok açık. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz daha imkanlı yeni ortamlara da yönelebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mart 2018)
Maddi konularda bazı endişeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve gelişmeler beklentilerinizle uyuşmayabilir. Geleceğe yçnelik uzun vadeli planlar yapmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mart 2018)
Ailenizin bir üyesi bugün ciddi bir rahatsızlık geçirebilir ve siz onunla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu yüzden bazı özel işleriniz aksayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed