Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlara girmeniz olasıdır. Fazla acele etmeniz gereken bir durum yok ve sakin davransanız da bir şeyi kaçıracak değilsiniz. Bu yüzden kendinizi frenlemeli ve Soğukkanlı düşünmelisiniz. İstediğinizi elde etme ihtimali yüksektir.Bazı büyük masraflar ya da borç ödeme gibi şeylerden dolayı maddi sıkıntı çekmeniz, en azından parasız kalmanız olasıdır. Söz konusu harcamaların yapılmaları gerekmekte fakat hepsini birden yapmamanız tavsiye edilir. Elinizde bir miktar kalmalı. Kafanızda çılgınca planlar olabilir. Bunları yürürlüğe koymak ve hele de otorite konumundaki kimselere açmak için henüz çok erken. Bir süre daha geliştirmeli ve aksayan taraflarını göremeye çalışmalısınız. Bugün genel olarak çevrenizde yoğun bir aktivite var ve sırf bu yüzden bile derdinizi anlatamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sizi çok ilgi çekici bulan birine, bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz, karşı tarafın ısrarcılığına rağmen sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğa pek sıcak baktırmayan duyumlar alıyorsunuz. Ama gitmeniz halinde, yeni düşüncelerle yeni planlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sevmediğiniz insanlarla bir araya gelmeniz gerekecek bugün ancak olgun tavırlarınız sizi bile şaşırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sıra dışı tavırları ve konuşmasıyla cazip gelecek biri karşınıza çıkabilir. Yeniye duyduğunuz heyecan sizi çekecek. Ancak özellikle ikili ilişkilerde her zamankinden tedbirli ve sakin karar vermeniz gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sizin için hızlı ve değişken şartlar söz konusu. İyimserlik içinde hareket edeceğiniz yeni konular ve eğitsel çalışmalar hızlanacak. Farklı düşüncelerin ve kişilerin size kazandıracağı olanakları kullanabilirsiniz. İletişim konuları, uzaklardan alacağınız haberler sizi yeni ilişkilere götürmekte. İşle ilgili vazifeler artarken sizi yapıcı ve yaratıcı kılan şartlar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Arka arkaya yoğun iş günleri geçirdiniz. Tüm bu yorgunluğunuzun karşılığını göreceğiniz günler sizi bekliyor. Ayrıca yeni iş teklifleri alabilirsiniz, acele etmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Parasal konularda durgun bir gün geçireceksiniz ve zaman zaman sıkıntılı anlar da yaşayabileceksiniz. Kendinize yeni parasal kaynaklar arama yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bugünlerde bazı kararlarınızın önünde uzun, uzun düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed