Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Planlarınızı veya moralinizi bozmaya çalışan kişiler olabilir. Karşı karşıya kalabileceğiniz tuhaf durumları hassas, ama kendinize zarar vermeyecek şekilde ele almalısınız. Kaçınılmaz olan şeyler kabul edilmeli, ama tepki verirken minimum zarar ayarının yapılması gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Bugün kesin karara bağladığınız bir konuda bugün yine tereddüde düşeceksiniz. Herkesin görüşlerini bu kadar ciddiye almayın. Özellikle bir arkadaşınızla yapacağınız konuşmadan çok etkilenecek ve işiniz hakkında yeni kararlar vermek durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
AŞK: Bugün partnerinizle iyi biranlaşma yaparak içinizirahatlatacaksınız. Her alandakianlaşmanız gün boyu sizemutluluk enerjisi verecek. Güzelbir aşk için başlangıç oluşacak.İŞ: Ufak aksilikleri göz ardıedecek olursanız ve detaylara girmezsenizişinizdeki hareketliliği görürsünüz. Daha huzurluiş ortamına hazır olun. Para desteğini alıyorsunuz.SAĞLIK: En ufak aksilikte hemen stres yaparakasabi oluyorsunuz. Adınız huysuza çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Sosyal anlamda size destek sağlayan insanların kıymetini bilin. Tanıdıkların tanıdıklarıyla çözebileceğiniz pek çok iş var. İhtiyacınız olan şeyi söyleyin. Sesiniz çıkmazsa ve istemezseniz derdinizin ne olduğunu bilemezler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Bugün işe dair konularda öne çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle anlaşmalarla ilgili önemli gelişmeler gözüküyor. Zekanızı göstermeniz gereken koşullar var. En önemlisi işlerinizi sonuca bağlamak için uzlaşma sağlamanız gerektiğini unutmayın. Karşıtlıkları tırmandıracak gereksiz söylemlerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
İş konulu yolculuklarınız var. Bu görüşmelerde iletişim yeteneğiniz size çok şeyler sağlayabilir. Bir problemde hiç gerekli görmediğiniz bir işbirliği, size aklınıza getiremeyeceğiniz avantajlar kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Zamansız ve iyice düşünmeden yapılan harcamaların bir alışkanlığa dönüşmesini engellemeniz gerekiyor. Birkaç güne kalmadan sevindirici haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Yeni insanlarla tanışmak açısından olumlu bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed