Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Duygusal açıdan da değişiklik isteği yaşayabilirsiniz.Daha yüksek idealler belirlemeyebilir ve onları yönlendirebilirsiniz. Sezgileriniz ve zekanız sayesinde olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Başarıya ulaşmanız, içinizdeki gerginliği de yok edecektir. Bu arada bazı önemli kişilerle tanışma imkanları da yakalayabilirsiniz. Bir atılım yapmak size cazip gelecektir. Ancak duygularınızın etkisinde alacağınız her türlü karardan zarar görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Özel ve önemli konularda yapmak istediğiniz girişimler için gerekli fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz bugün size bu konularda beklemediğiniz mesafeler kaydettirebilir. Olumsuz tepkiler alabileceğiniz birtakım gelişmeler içindesiniz. Bu gelişmelerden kendinizi sıyırmanız gerekiyor. Gecikmiş kararlar sizi bazı risklere sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
AŞK: Bekar Terazi’ler evlilikyaşamak isteseler de ertelemeyitercih ediyorlar. Böylelikle birtürlü aşk ilişkilerini sağlam kafaile düşünemiyor ve ruhisorunlarını kendileri yaratıyorlar.İŞ: Kendinizi eleştirerek birçokeksiklikler görüyorsunuz. Oysa yaptığınız buhareketler ilerleyeceğiniz yerde geridekalmanıza neden oluyor. Çok yönlü düşünmeyeçalışsanız birçok konuda atak yaparsınız.SAĞLIK: Bugün önemli bir sorununuz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Bu sabah saatlerinde ailenizden alacağınız sıcaklığı gün içinde yanınızda taşımaya çalışın. Eğer önlem almazsanız bunu size unutturacak ve belki de sizi kavga ortamına sürükleyecek kişi ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Sakin başlayıp hareketli bitecek bir güne hazırlıklı olun. Daha ne olduğunu anlayamadan yoğun bir iletişim trafiğine kapılacaksınız. Zekanızı gösterebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. İleri görüşlülüğünüz sayesinde ticari alanlarda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan paylaşımlarınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ekim 2020)
İş yaşamınızda karşınıza beklemediğiniz bazı küçük sorunlar çıkabilir ve bu sorunları aşmak için çalışmalar yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla çeşitli uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Kafanızdaki çalışma düzeniyle ilgili ısrarcı olmanızda yarar var. İş yaşamınızdaki aşırı yorgunluk plansızlıktan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed