Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Kendinizi fiziksel açıdan güçlü hissetmenize rağmen ufak da olsa bir performans düşüklüğü yaşıyor ve çevrenizdeki insanlar bunun farkına varıyor. Biraz önce silkinip kendinize gelmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin güçlenmesi için onun üzerinde yoğunlaşabilir ve kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz.Bugün sevdiğiniz kişilerle birarada olmak, sahip olduğunuz bazı sıkıntılardan uzaklaşmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Bugün akrabanız konumundaki bir insanla aranızdaki sürtüşme sinirlerinizi alt üst edecek. Gün boyu gergin ve stresli olmanız muhtemel. Bu gerginliğinizi sevdiklerinize yansıtmanız onların kalbini kırabilir. Bugün akşam saatlerinde içinizde anlamsız bir sıkıntı hissedebilir, açık havada dolaşmak isteği duyabilirsiniz. Evinizde bir eşyanızın arıza yapması sinirinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz ama cesurca itiraflar da işinize gelmiyor. Bugün çevrenize oldukça güvensiz yaklaşıyorsunuz. Tedbiri elden bırakmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğinize karşı oldukça baskıcısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Toplumdaki imajınız ve mesleğiniz ile ilgili yaşam alanınızda gerçekleşiyor yeniay. İş arayanlar için fırsat ya da değişiklik ihtimalleri gündeme gelebilir. Terfi veya mevcut işinizde daha fazla ön planda olma şansı doğabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işiniz yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Bugün parasal konularda tutumlu olacağınız gözleniyor. Eviniz ve kendinizle ilgili yapmanız gereken harcamalar olacak. Bunun dışındaki lüks harcamalarınıza fazla para ayırmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyecektir. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed