Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Duygusal ve iyimser davranışlarınız onunla olumlu ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Umduğunuzu bulamayabilirsiniz ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir. Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz. Birlikte birşeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacaktır. Fakat düşüncelerinizde derinlik olmadığından entellektüel konularda biraz zorlanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Çok yorgun bir haftayı geride bırakmak üzeresiniz. Bugünü dinlenmeye ayıracaksınız. Sorunlarınızdan, zihninizi yoran aktivitelerle uğraşmaktan uzak duracaksınız. Sabah saatlerinde ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
AŞK: Flört ederken tutkulu ve sahiplenici özelliğinizi gösterek karşı cinse güven veriyorsunuz. O bu durumu hissederek ufak tefek kaprisler yapabilir ama sizin naz çekecek gününüz değil. PARA: İşinizde belirgin bir yol almışsınız zaten. Bunun için sizden tecrübe göstermenizi bekleyen çok ama alınganlığınızdan ötürü her şeyi yanlış anlayabilirsiniz. SAĞLIK: Aşırı yoğun günün ardından gelen yorgunluklar baş dönmelerine sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Katılacağınız bazı ortamlar hesap ettiğinizden fazla para harcam anızı gerektirebilir. Sosyalliğin gereği gibi düşünseniz de yine de maddi açıdan fazla açılma yıp ölçüyü kaçırmamakta fayda var. Sonradan değil önceden plan yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Ortaklıklarda ve ikili ilişkilerde önemli bir dönemden geçiyorsunuz. Süregelen yenilenmelere ayak uydurmak adına biraz esnek olmalısınız. Zira size destek verecek yeni anlaşmalar üzerinden ilerlemek bu dönem zor olmayacak. İkili ilişkilerin getirdiği duygusal sorunlar ise sakin karşılanmalı. Yine bu dönem eğitimle ilgili planlarınızda aksaklıklar sizi yeniden düşünmeye itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Gününüzü kazasız belasız geçirmenin tek yolu ısrarla çekilmeye çalışılacağınız malum tartışmadan kaçınmak. Çünkü siz de dünden beri kendinizi bir çalar saat gibi kurdunuz. İleriki günlerde bir aksatmayla ilgili uyarılacaksınız. Bunubekliyorsunuz ve boynunuz kıldan ince gibi görünüyorsunuz. Doğrusu da bu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Maddi konularda alacağınız kararlarda son derece dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bazı ortak kazançlar elde edebilirsiniz ancak küçük ayrıntıları gözünüzden kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Yeni konulara ilgi duyacağınız bir dönem. Bu ilginin özellikle birinde göstereceğiniz aşırılıklar, sonradan pişmanlıklar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed