Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bugün yaşamınızdaki bazı konular ile ilgili acele kararlar almanız gereken koşullar önünüze geldiğinde hiç vakit kaybetmeden karar vermeli ve bu konuda gereken hassasiyeti göstermelisiniz. Ailenizdeki büyüklerle ilgili yapacağınız konuşmalarda söylemlerinize dikkat ederseniz yaşanacak tartışmaların önüne geçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Genel olarak huzurlu ve rahat bir gün geçireceksiniz. Dostlarınızla bir araya gelme fırsatı bulabileceğiniz bugün, ihmal ettiğiniz bazı özel uğraşılarınızla zaman geçirebilirsiniz. Gün duygusal olarak olumlu ve rahat olacaksınız. Bu duygusal rahatlığı yakın çevrenizdeki insanlara yansıtacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Sevdiğiniz kişi ile astrolojik açıdan uyumlu bir birlikteliğiniz var. Hem onu hem kendinizi yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
İşlerinizin yolunda gideceği bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi bu tempoya hazırlamalısınız. Dost bildiğiniz bazı kişiler sırf kendi menfaatleri için sizi maddi ve manevi zarara uğratabilir. Onlardan uzak durmaya gayret edin. Aşk hayatınızda kalbinizin sesine kulak verin. Fazla kilolardan kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Sizi kısıtlayan kurallar ve değişen dinamikler psikolojik açıdan sarsıcı etkiler getirmekte. Özel hayata ve aile içi ilişkilere yeniden bakma zamanı. Biraz olayları kabullenmeli ve evde alınması gereken önlemlere göz atmalısınız. Bir yandan da eldeki kaynakların yeniden tanzim edildiği, paylaşımların öne çıktığı bir sürece ilerliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Kariyerinizle ilgili önemli bir dönüm noktasındasınız. Çalışma temponuzun oldukça yüksek olması başarıyı getirecektir. Performansınızı düşürmeyin, terfi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Aldığınız bir karar sonucu bir yere yüklü miktarda bir para yatıracaksınız. Ama bu para hayırlı bir amaca hizmet edecek ve pişman olmayacaksınız. Ufak bir borcunuzu ödeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Güzel bir insan sürekli size yaklaşıyor, ama işaretiniz ortaya çıkmadığı için son adımı atamıyor. Çevrenize cesaret aşılayın, o da bunu alacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed