Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2021)
Değişik düşünceleriniz var. Bazı şeyler size sıkıntı verdiği için kafanızda çılgınca planlar olabilir. Bunları yürürlüğe koymak ve hele de otorite konumundaki kimselere açmak için henüz çok erken. Bir süre daha geliştirmeli ve aksayan taraflarını göremeye çalışmalısınız. Bugün genel olarak çevrenizde yoğun bir aktivite var ve sırf bu yüzden bile derdinizi anlatamayabilirsiniz. Gereksiz sorularla çevrenizi bezdirmekten kaçının.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Nisan 2021)
Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Kendinizi sosyal ortamlarda rahat hissedebilirsiniz. Çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ay ın durumu nedeniyle ikili ilişkilerinizde duygusal ve kararsız bir tutum izleyebilirsiniz. Bugün çevrenizin fikirlerinden kolaylıkla etkilenebilirsiniz. Eşinizle aranızda ortak çalışmalar konusunda sezgisel bir anlaşma olabilir. İşbirliklerinde çıkabilecek fırsatları göz ardı etmeyin. Özel davetlerde hoş kimselerle tanışabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2021)
Hayatınızın monotonluğundan sıkıldınız. Değişiklik arıyorsunuz. Küçük bir tatil size iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2021)
Hakkınızı aramak söz konusu olduğunda önünüzdeki hiçbir engeli tanımayıp geçip gidecekmişsiniz gibi. Bu ruh haline kendinizi kaptırıp terazinin dengesini lehinize olacak şekilde kaçırmayın. Adil kalabilmeniz çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2021)
Olumlu yönde yeni kararlar almaya başlıyorsunuz. Evde güvenlik sağlamak adına gösterdiğiniz çabaların sonuçları size moral verecek. Aynı anda birden fazla konu olmasına rağmen özel hayatınıza yer açabilirsiniz. Zira bu dönem sadece kendiniz için değil aileniz için yapacak çok şey bulacaksınız. Maddi açıdan beklediğiniz destekler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Nisan 2021)
İçtenliğiniz ve doğallığınızla bu sıralar yeni şans kapılarını aralayabilirsiniz. İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünmeniz, niteliklerinizin yanında fazla karamsarlık gibi. İnsanlarla samimi ilişkiler içinde olmanız bir dezavantaj değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2021)
İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Nisan 2021)
Bu defa durumum düzelecek diyorsunuz ama her defasında ummadığınız bir harcama bütçenizi etkiliyor. Önümüzdeki günlerde önceden göremediğiniz bir şey için harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Nisan 2021)
Bazen çok kaprisli ve duygusal olabiliyorsunuz. Bu davranışlarınızla çevrenizde sizi seven insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed