Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Kendinize hayatı zehir etmekten vazgeçip hayatın tadını çıkarmaya çalışın. Çünkü bu hayatın bir tekrarı yok. Herkes için yaşam farklı yönde ilerliyor. Elimizdekinin kıymetini bilir, her şey de bir güzellik olduğunu görürsek inanın mutlu olmamanız için bir sorun olmadığını görürüz. Her şey para demek değildir. Eğer içimizdeki yaşam sevincini kaybetmişsek o zaman mutluluğu sürekli dışarıda ararız. Bence mutluluk önce içimizde başlar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Ev ve diğer sosyallikleriniz arasında yerine oturtamadığınız dengeler, ilişkilerinizde yeni tartışmalar başlatma eğiliminde. Bu konularda tercihler yapma durumunda değilsiniz. Kültür, eğitim gibi konularda duyarlı olabileceğiniz bir gün. Kendinizle birlikte geliştirme gereği duyduğunuz inanlara ısrarcı yaklaşımlarınız, ters etkiler bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Hayatınızdaki her konu olumlu. Kısa mesafeli yolculuklar ve sevinçli haberlerle geçecek bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Çıkarcı ilişkilere karşı tepki veriyorsunuz. Sizi rahatsız eden ortamdan uzaklak durmak isizin elinizde. Sevdiğiniz kişiyle birlikte çıkacağınız tatilde yeni dostluklar edineceksiniz. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Sizi karamsar ve endişeli kılan meseleler söz konusu. Pek çok yeni plan yaptığınız bu günlerde aceleci olmamanız lazım. Henüz netleşmemiş konularda kafa karışıklığı yaşamanız olası. Özellikle bugün önemli adımlarınızı bekletmeli, kişisel konularınıza yönelmelisiniz. Kendi şansınızı kendinizin yaratabileceği fırsatlar üzerinde durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2018)
İş yaşamınızda yaratıcılığınızı zorlayacağınız ve yeni projelere el atacağınız bir gündesiniz. Amirinizle bir takım ortak çalışmalara girebilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bu dönemde karar vermekten kaçının. Suların biraz durulmasını beklemelisiniz. İşinizle ilgili acele kararlardan uzak durmanız gereken bir dönem. Kaybettiğinizi düşündüğünüz şanslar, imkanlar, başka biçimlerde yeniden karşınıza çıkabilir. Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Yakında bir para pişmanlığı yaşayacaksınız. Çevreniz bir satın alma işinizde artık vaktin geldiğini düşünüyor. Bugünlerde paragöz bir tanıdığınızla bir tartışmanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bazı konuların dışardan uyarılarla yoluna girebilmesi, konudan çok konu içindeki insanların niyetleriyle ilgili olabilir. Böyle bir konuda işe yarayacağı düşüncesiyle yönelttiğiniz bir eleştiri beklediğiniz etkiyi yapmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed