Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bu hafta sonu, hiçbirşey göründüğü şey olmayabilir. Duyacağınız haberleri doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Gereğinden fazla iyimser düşünmeniz, olayları olmadığı şekilde harika bir habermiş gibi algılamanıza ve yanılmanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Bu yüzden size sorun olabilecek tartışmalardan, hatta size sorunlarını açabilecek insanlardan uzak duracaksınız. Aile ilişkilerinize gitgide özen gösteriyorsunuz. Bu şekilde hem sizi sevenleri mutlu ediyor, hem de kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz arkadaşlarınızdan davet alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
AŞK: Renkli ve sosyal hayatoluşturmak istiyor, gezmeye veeğlenmeye bayılıyorsunuz. Uzunsüredir partnerinizle gününüzügün edemiyordunuz. Bugününkeyfini çıkaranlardansınız.PARA: Para kazanma konusundadoğal olan her şeyi yaparak hislerinizle ilerlemeyeçalışıyorsunuz. Bu aslında taktir edilir bir durum.SAĞLIK: Aşırı kıskanç oluşunuz ve meraklı halinizruh halinize zarar vermekte. İçinizi kemirenolaylardan uzak kalarak düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Hesabını bilen bir tavır göstermelisiniz bugün. Zorunlu haller dışında, gereksiz olan emek ve parayı harcamamaya özen gösterin. Yapacağınız tasarruf daha sonradan “değdi” dedirtecek nitelikte faydalar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Sizi olumlu yönde etkileyen ve harekete geçiren koşullar beliriyor. Ortaklaşa alanda dayanışma gerektiren konularda yapıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Diğer yandan işten gelebilecek maddi beklentileriniz size ümit vermekte. Sosyal hayatın getirdiği hareketli ve keyifli zamanlar sıkıntılı geçen bu sürece destek verecektir. Geleceğe dönük ümitlerinize güçlü destekler bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
İş ilişkilerinde kazanmaya çalıştığınız insanlar, temponuza ayak uydurmakta zorlanabilirler. Önümüzdeki günlerde iş konulu yeni yolculuklar söz konusu, hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Verici özellikleriniz, kullanılmaya kapalı başka özelliklerinizle güvencealtında. Etrafınızdaki bazı para insan ilişkilerinden duyduğunuz rahatsızlıklar, yaşanmış olumsuzluklarla alakalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Yaşamınızdan çıkartamayacağınız ilişkiler ağı içinde yaşadığınız bir sorun, önümüzdeki günler içinde çözüme doğru yönelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed