Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
Gizli kalmış bazı sorunlar sosyal çevreniz tarafından kendi menfaatleri adına yeniden önünüze getirilebilir. Bu noktada sizler de maalesef iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz. Bundan sonraki ilişkileriniz adına yeni kararalar alabilir, kiminle dost olup olamayacağınızı tayin edebilirsiniz. Ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın bazı konuları içinizde yaşamaya ve kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
Kendinize ve çevrenize yenilik fırsatları yaratabilir ya da bu anlamda karşınıza çıkan fırsatlarıdeğerlendirebilirsiniz. Ev hali diyerek geçiştirdiğiniz bazı konularda, kendinize de yönelik birtakım eleştirileriniz olmalı. Diğer sosyal ilişkilerinizdeki hassasiyeti aile içinde de gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
Bugünlerde keyifle bol para harcıyorsunuz. İşe yaramayan konularda bile sürekli eliniz cebinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
Normal şartlarda dikkatinizi çekmeyecek yeni biri ile yakınlaşmanız söz konusu olabilir bugün. Size ve gününüze heyecan katacak böyle bir durum. Ancak unutmayın ki temel değerlerinize uygun olup olmaması asıl önemli mesele.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
Gündeminiz hızla değişiyor. Tamamlanması gereken işler, yakın çevrede yaşanan gelişmeler sizi oyalayacak. Ev hayatında yaşanan gerginlikler ise özel ilişkilerinizi zorlayabilir. Başlangıçlarınızın getirdiği endişeler de yıpratıcı olacak. Yerleşimle alakalı konuların getireceği beklenmedik harcamalara dikkat etmeli kaynaklarınızı uzun vadede korumaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
İş yaşamınızda farklı bir konumda görünüyorsunuz. Bu konumun bir resmiyeti yoksa da, yakında bu anlamda hamlelere çok açık. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz daha imkanlı yeni ortamlara da yönelebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
Hayatınıza yeni giren biri sizi etkiliyor ama buna rağmen sizi rahatsız eden bir yanı var. Onu tanımak için kendinize biraz daha zaman tanıyın. Çalışma hayatındaki titiz karakteriniz sizi bazen itici yapabiliyor. Bundan şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün bazı uyarılar almanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
İnisiyatifinizden çıktığını düşündüğünüz gelişmeler, yeni hareketlenmelerle tekrar iradenizi gerektirebilir. Biraz zorlanıyorsunuz, ama bir şeyleri toparlayıp yeniden yoluna koyabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Temmuz 2018)
Akrabalarınız ile ilgili bir takım beklentileriniz var ve bunların gerçekleşmesi için uzun zamandır bekliyorsunuz. Bugün onlardan bir haber alacaksınız ve bu haber beklentileriniz ile ilgili olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed