Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bu hafta sonu, kurallara uymamanız ya da normların dışında davranmanız sizi tuhaf bir duruma düşürebilir veya her şeyin merkezinde kalabilirsiniz. Sorunlara neden olmak yerine, huzurun peşinden gitmeniz burcunuzun yapısına daha uygun olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün içerinde empati yapmaya özen gösterelim. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamamız birbirimizi kırmamıza veya yanlış anlamamıza neden olabilir. Dikkatli konuşmamız ise, ilişkilerde hassas noktaların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Öğle sonrası saatlerde, aşırılıklara ve abartmaya meyilliyiz. Aşırı hız, fazla konuşma, kibir, aşırı yeme içme, kontrolsüz harcama, fazla hareket etme v.b her şeyin fazlasından kaçınalım. Altından kalkamayacağımız sözler verebiliriz, dikkat etmeli. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Yeni edindiğiniz dostlar, kendinizi çaresiz gördüğünüz bir konuda yardımcı olma niyeti taşıyorlar. Bununla ilgili duygusal yoğunluklar ve yakınlaşmalar söz konusu. Önümüzdeki günlerde beslediğiniz kimi umutların gerçekçi olduğuna dair belirtiler almaya başlayacaksınız. Yine de riskli adımlar, aceleci kararlardan uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bugün her şeyden öncerisk ve macerayadüşkünlüğünüz var.Harekete geçmeden önceDününüzü kontrol edin. İkiliİlişkiler sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Yaşam kalitenizi belli bir ortalamanın altına düşürmek istemediğiniz için dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Yakın çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Önemli konular gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiye karşı aşırı kıskançlık sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Sizi meşgul eden pek çok konu var. Akademik çalışmalarınızın hızlanacağı gelişmelerden olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz. Sizde merak uyandıran kültürler ve kişiler heyecan yaratıyor. Kendinize yatırım yaptığınız bu dönem pek yeni konu hayatınıza girecek. Hukuki konularda ikilem yaratan gelişmeler ve haberlerle kararlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Değerlendirebilecek durumda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici haberleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bir gün müthiş bir parasızlık çekerken, ertesi gün para sıkıntınızdan kurtulmuş olabiliyorsunuz. Bu tamamen harcamalarınızdaki plansızlıkla ilgili. Parayla ilgili moral ilişkiniz sürekli değişkenlik gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Hesapta olmayan yolculuklar rutin planları bozabilir. Yeni planlarınızda akılcı seçimlerle, gereksiz gibi görünen hareketlilikleri çok yararlı hale getirmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed