Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Her şey sadece daha iyiye gidecek. Bugünlerde harekete geçtiğiniz konular iş ya da sosyal yaşamınızda amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Ortaya çıkan her şeye kolayca adapte olma yeteneğinizi göstermeli, ama sizden faydalanmak isteyen kişilere izin vermemelisiniz. Bir an önce başlama veya ilerleme isteğiniz anlaşılabilir bir durum ve eğer gerekli kişilerin sizi bir an olsun dinlemesini sağlayabilirseniz, bu işi becerebilirsiniz de aynı zamanda. İşlem sıraya girdi, ancak harika şeylerin oluşması biraz zaman alabilir. Yine de, belli bir projenizin veya sahip olduğunuz herhangi birşeyin sağlıklı ilerleyebilmesi için işleri çabuklaştırmakta fayda var. Satürn ve Neptün arasındaki uyumlu açı, farkındalığımızı artırıyor ve kısa ya da uzun vadede hayallerimizi somutlaştırmak için uygun zemini hazırlıyor. Günlük ufak tefek rahatsızlıkları büyütmenin zamanı değil, büyük resme odaklanmalıyız!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla. Sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkilerinizin sağlığı açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemdeki inatçılıklar konunun temel sorunu gibi duruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Sevdiğiniz kişi bugün ruhunuza ilham vererek insani duygularınızı harekete geçiriyor. Sanki ayaklarınız yerden kesilmiş gibi çok mutlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Bir hasta ziyareti ya da hastanede bir randevu söz konusu olabilir. Ruhsal olarak yorucu ama bu, adam sende diyebileceğiniz keyfi bir şey değil. Gün içinde işler beklediğiniz gibi gelişmezse eğer ısrarcı olmamaya çalışın. Dağılmış gibi görünen durumlara destek gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Maddi durumunuzla ilgili yeni girişimler yapmaktasınız. Eldeki kaynakları korumak, orta harcamaları yönetmek sizin için zor olmasa gerek. Ortaklaşa yatırım planlarının ve kredilerle ilgili konuların ağırlık kazanması ile daha önlemci hareket etmeye çalışmalısınız. Ortaklaşa kazançların devreye gireceği gelişmeler sayesinde kararlarınız değişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Monoton başlayan sabah saatleri, yerini yeniliklerle dolu bir öğleden sonraya bırakacak. İş yerinize yapılan ilginç bir ziyaretten dolayı işleriniz yeni bir akış içine girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Önümüzdeki yakın günlerde ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekecek. Bu koşuşturmada kırgınlıklara açık tartışmalarınız olabilir. Hafta sonuna programlanmış, oldukça masraflı gezi teklifleri alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Bugünlerde yapılacak uyarıları önemsemeniz gerekebilir. Bu aralar bazı problemlere kayıtsız görüşünüz, yakın çevrenizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed