Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Ufak şeylerin sizi rahatsız etmesine izin vermemeli, hayatı biraz daha hafife almalısınız. Sürpriz haberlere, olumlu randevulara açık bir gün. Huzur ortamını sağlamak ve sakinliği korumak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Sevecen, yumuşak biri olmanız, sevinci olduğu gibi hüznü de yoğun yaşamanıza yol açıyor ve bu özelliğinizden memnun bir dost çevreniz var. Derin üzüntülerin, coşkulu mutlulukların insanısınız. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli. Ama beklenmedik sürpriz çıkışlar ve kararlarla ilişkileri zorlaştırabiliyorsunuz. Kolay güven duymuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Kartınız kutsal adam.... İşlerinizin yoğunluğunu göz ardı ederek başkalarının işlerine koşturmaktan hoşlanacaksınız. Kesinlikle sıradan işler hoşunuza gitmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Elinizde olanı sabit tutmak arzusundasınız ancak bu günlerde bu biraz zor. Gün içinde neyin neye harcandığını takip etmek bile imkansız. Eğer bu konuda her şeyi kontrol altına almaya karar verirseniz sorun kalmaz. Gelir-gider defteri tutabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
İşe dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi dile getirmeye bakın. Çalışmalarınız için gerekli desteği bu sayede bulabilirsiniz. Ayrıca yeni projeler yerine elinizdeki işleri tamamlamaya öncelik vermelisiniz. Çünkü bazı projelerinizden yana maddi kazançlar gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Fıratçı olduğunuz söylenemez. Fırsatçılık ve ilkesizlik arasında dengeler kurulabilir. Şansınızı fazla zorladığınız bir konuda, bugünlerde geri adım atmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Tam tarafsız olamadığınız bir tavır içinde gibisiniz. İki tezat kişilikle aynı ölçülerde dostluk ilişkisi içindesiniz. Ama hangisinin hayata daha ciddi baktığı yolunda kafa karışıklıklarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed