Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugünlerde yaşadığınız ailevi sorunlar yüzünden insanlara karşı tahammülsüz davranabilir ve onları hiç istemeden de olsa kırabilirsiniz. Borçlar ve alacaklar konularında ise bütçeniz ile ilgili durumu sarsacak durumlarda kontrolü elinize alabilmesiniz. Zira maddi anlamda daha dikkatli olmanız gereken durumlar içindesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişki daha sıcak ve yoğun olacak. Bu yüzden çevrenizde gelişen olaylara karşı daha iyi niyetli olacaksınız ve arkadaşlarınıza tüm sevimliliğinizle yaklaşacaksınız. Hayatınızın merkezi sevgiliniz olmamalı. Günlük işlerinizi ve sosyal yaşantınızı onunla olan ilişkinizin durumuna göre ayarlamamalısınız. Eskiden olduğu gibi özel duygularınızı kendinize saklamalı ve politik olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Kendi yeteneklerinize göre iş arayışında olabilirsiniz ama siz her alanda başarılı biri olduğunuzun farkında değilsiniz. Ağır işler peşinde koşmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Gününüzü daha pratik hale getirmek için biraz harcama yapmanız gerekebilir. Eğer bir araç ya da hizmet satın almanız gerekirse para harcamaya değdiğinden emin olun. Belki de kendi bece-rileriniz buna yeterli gelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün ortağınızın desteğini bir çok konuda görebilmeniz mümkün. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz. Para işlerine sağlamcı bakışınız, yine de dönemsel problemlere çözüm olamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
İnsanların size her söylediklerini önemsiyorsunuz. Bu yüzden de stresli günler geçiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed