Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Karşı tarafa güçlü yanlarınızı göstermek için sosyal kimliğinizle ön planda olmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda size değer verilmesini yaptığınız işin takdir edilmesini de bekleyebilirsiniz. Bu konuda biraz egonuza da yenik düşmemenizi tavsiye ederiz. Yalnız olan teraziler için bugün gerçekleşen tanışmalar ilerleyen süreçlerde heyecanlı bir aşk hikayesine dönüşebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bir akrabanızla aranızda herkesin gıpta ettiği dayanışma, onun size bu günlerde yapacağı iş dışında bir ortaklık önerisiyle daha da somutlaşabilir. Bu gelişmeye çok sıcak bakacaksınız. Bugünlerde dostları bir araya toplama niyetiniz, hoş bir şölene dönüşebilir. Ummadığınız insanlar ummadığınız hazırlıklar içersine girebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Kartınız Zenginlik... Açık ve net kişiliğe sahipsiniz. Hisleriniz bir hayli güçlü. Beklentilerinizin üstüne çıkarak mutlu ve yoğun bir tempoyla günü tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Stresle başlayıp rahatlamaya doğru gidecek bir gün geçirebilirsiniz. Para alışverişlerinizde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Dost bildiğiniz bazı kişiler sizi zarara uğratabilir. Aşkta hiçbir hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Birtakım sonlanmaların ardından yeni planlar yapacaksınız. Bugün eldeki işleri tamamlamalı, önemli kararları yarına bırakmaya çalışın. Toprağa ait bir yatırım konusu üzerinden kazanımlarınız olabilir. Ailenizle ilgili sorunlar da bu günlerde sizi kısıtlıyor. Bu dönem içe dönük süreçleri verimli geçirmelisiniz. Evdeki düzenlemeler için doğru planlar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Şans oyunlarından umduğunuzu bulamıyorsunuz. Büyük harcamalarınız var. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz. Bugün diğerleri arasında unutup gittiğiniz bir ödeme kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Duyarsız kaldığınız düşünülen bir konuda alacağınız eleştirilere tepki vermeden önce iyi düşünmeniz gerekiyor. Bugünlerde bu konudaki ilgisizliğiniz size tekrar, tekrar anımsatılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed