Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Devletle ilgili halletmeniz gereken hukuki yada faklı bir süreciniz varsa geçmişte yaşamış olduğunuz sorunların ve kısırdöngülerin aynısını yaşamanız muhtemel olabilir. Buna karşı gereken önlemi almadığınız takdirde başınızı ağrıtacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz işler için ailenizden maddi imkânlar alma yoluna gidebilirsiniz. Bu konuda yardım istemekten çekinmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Bugünlerde içinizde hissettiğiniz boşluğu özel uğraşlarla doldurma arzusundasınız. Bu isteğiniz dönem dönem iş engeliyle karşılaşabilir. Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor. Önümüzdeki günlerde yeterince bilgilenmeden bir meselenin üzerine fazla gideceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Bugün, duygularınızda ısrarcı davranacak ve kendi isteklerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Bazı konularda karar vermek zorunda kalabilir ve değer yargılarınızda zorlanabilirsiniz. Yeni kaynakların arayışı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Uzun süreli konsantrasyon gerektiren aktivitelerde zorlanabilirsiniz. Karşınızdakinin sözlerini dinlemek yerine üç dört cümle sonra ne cevap vereceğinizi tasarlarken bulabilirsiniz kendinizi. İletişim sorunlarına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Amaçlarınızı ve iş hayatınızı ele almanız gereken bu süreç önem taşıyor. Artan sorumlulukları yeterince önemsemeli. Zira işte uzun vadeli yatırımlar yapmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Yaratıcı yanlarınızla dikkat çekmeniz, üzerinizde baskı kuran iş koşulları sizi yıldırmamalı. Bazı engellerin işe ait temalarda sizi harekete geçirici olumlu etkileri olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2021)
İş yerinizde bir dostunuzla yaşadığınız ortak dayanışma birçok başarıyı ayağınıza getirecek. Bu işbirliğiniz sayesinde altından kalkılması zor işlerinizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Ailenize ait bir paranın nasıl değerlendirileceği konusunda sizin önerilerinize ihtiyaç duyuluyor. Kazancınızın artabileceği yolundaki beklentileriniz, şu günlerde pek gerçekçi değil. Bir süre sonrası için ise, umut var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızdan yardım istemek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed