Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
İlerleme, büyüme ve gelişme şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Önünüzde seçenekleriniz ve sizi dinlemeye hazır büyük bir kitle var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay ın olumlu açıları sosyal açıdan renkli, keyifli, akıcı iletişimde, sevdiğimiz kişilerle beraber değerlendirebileceğimiz ve özellikle akşam saatlerinde beklenmedik hoşluklara açık güzel bir günde olduğumuza işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Aldığınız güzel haberleri kutlamak isteyecek, bunun şerefine kadeh kaldıracaksınız. Herşey tam istediğiniz gibi gelişecek. Kararsızlıkta kaldığınız konular birer birer çözüme ulaşacak. Yalnızca biraz aktif olmanız ve atılgan davranmanız gerekiyor. Resmi bir dairede faydalı konuşmalar yapacak, bu şekilde kafanızdaki bulanıklıkları daha da netleştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
RİSK alırken iyi düşünmelisiniz. İş ortamında sıkıldığınızda, küçük molalar verebilirsiniz. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Çok güvendiğiniz insanlar bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için siz tedbiri elden bırakmadan büyük projeleri gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Ay'ın burcunuzda ilerliyor olması size çekicilik ve girişkenlik getirmekte. Son dönemde ilişkilerde aradığınız uyum ve işbirliği açısından çok olumlu zamanlar yaşadınız. Bugün ilerleyen saatlere kadar başlangıçlar ilerleyecek. Sizin için önem taşıyan kişisel konularla ilgileneceksiniz. Sonra ise gündeminiz tamamen değişecek. Eldeki nakit kaynaklarla neler yapılabileceği üzerinde duracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Arkanızdan çevrilen işler sizi sinirlendirecek. Artık dinlenme zamanı. Çalışkan yapınızdan istifade eden bir amir, sizi acımasızca eleştirmek için fırsat kolluyor olabilir. Biraz daha politik olmalı, yüze gülmeyi bilmelisiniz. Sinsi olmadığınız için hırpalanıyorsunuz. Oysa iş dünyası çok acımasız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Sevdiğinizle ilişkinizde de sizi rahatsız eden durumlarda 'hayır' demeyi öğrenmeye ihtiyacınız var. Bu sizi gerilimden kurtaracak mutlu olmanıza yardım edecek. Mesleki anlamda kendinizi garanti altına almak, güvende ve sağlamda hissetmek istiyorsunuz. Giderlerinizde artış olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Para konularında insanlara çok güvenmediğiniz halde, kolay ikna olabiliyorsunuz. Özel zevklerinizi şu sıralar sınırlamanız çok yerinde olacak. Belli ölçülerde sağlamcı olmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed