Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
İlişkilerde sürpriz ve ani oluşumlar meydana gelebilir. İlişkilerinizde özgürlük ihtiyacı artarken size bunu sağlayan kişileri hayatınıza almak isteyeceğiniz doğru seçimleri yapmak isteyebilirsiniz. Baskıya ve kontrole tahammülünüzün olmadığı bir gün. Genel anlamda özgürlüğü fazlasıyla sevdiğiniz için kimsenin size karışmasını istemiyor bu noktada yalnız kalmayı bile tercih ediyorsunuz. Bekar teraziler için heyecan verici ilklerin yaşanacağı bir gün geneli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Bugünlerde önemli bir randevunuz olacak. Hem bu buluşmanın öneminin farkında olmadığınız için, hem de son zamanlardaki dağınıklığınız nedeniyle aklınızı yeterince veremeyeceksiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kartınız Hata... Arkadaşlarınıza karşı yaptığınız hatalardan pişmanlık duyabilirsiniz. Kendinizi daha doğru ifade etmeye çalışın ve herkese eşit dost olamazsınız, seçim yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Risk almayı seviyor, deli dolu maceralara kürek çekmeye devam ediyorsunuz. Hareketli yaşam tarzınız yüzünden size ayak uyduramayan insanlarla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Sizi canlı kılan pek çok etkinlik içindesiniz. Sosyal alanda yapabilecek pek çok şey bulacak, ortak hareket etmenin verimli sonuçlarını alacaksınız. Dostluklar ve işi bağlayan grup çalışmaları ise yoğunluk kazanıyor. Geleceğe yönelik planlarınız size yeni ümitler getirebilir. Daha sağduyulu olmanız gereken bu alanda kalıcı hedefler ortaya koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugünlerde ciddi önlemlere gerek duyabilirsiniz. Haftanın ilk günü şahit olacağınız bir olay, disiplin konusunun bir sorun olarak belirmeye başladığına ikna edebilir sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kısa vadede problemler görünmüyor. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz. Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek. Paranızı temkinli idare ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugün çevrenizdeki kötü niyetli insanlara karşı tetikte olmalısınız. Ummadığınız bir insan, sizi kıracak bir davranışta bulunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed