Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yeni karalar alacağınız ve hayatınızdaki bir çok konuyu yeniden gözden geçireceğiniz bir gündesiniz. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Son derece hassas güngeçirerek duygu trafiğinizikarıştıracaksınız. Etkisialtında kaldığınız karşı cinsleuyum sağlayacaksınız.İŞ: Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyut kazanacaksınız. Ancakçeşitli işlere kalkışmayın zararlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: Bugün içinizden geçen bir çok sıkıntılarruh halinizi ve kalp bölgenizi etki altına alabilir.Özellikle kalp ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Zor beğenen bir kişiliğiniz var. Sevdiğiniz insanın sizi kazanması için yaptığı jestler hep bu sebeple boşa gidiyor. Biraz daha standartlarda düzenleme yapmanız onun da hoşuna gidecektir. İş hayatında yeni reformlar uygulamanız sizi ilerisi için kârlı ve prestijli bir ortama götürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Biraz sabırlı olmalısınız. Maddi meselelerin getirdiği güven kaybı ve başkalarının kaynaklarına olan ihtiyacınız sizi huzursuz edebilir. Belki de bu dönem finansal anlaşmaların bazı engelleri öne çıkarması söz konusu. Daha temkinli olmanızda yarar var. Duygusal açıdan önem taşıyan, ilişkilerinize derinlik getiren gelişmeler ile çift durumlar yaşamanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Kısa vadede koşullarınızda bir değişiklik gözükmüyor. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdan zaman zaman geçen iş değişikliği fikrini yok edemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal konularda bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu sizin açınızdan doğru bir karar olacaktır fakat iyi düşündükten sonra harekete geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yakın bir arkadaşınız bir sırrınızı başkasına anlatabilir. Bu arkadaşınız konusunda dikkatli olmalısınız. Sırlarınızı herkese anlatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed