Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisi nedeniyle dalgın ve dikkatsiz bir yapıya sahip olabilirsiniz.Yapacağınız bazı dikkatsizlikler nedeniyle işinizde bazı hatalara neden olabilirsiniz. Olayların çok daha fazla ciddi bir boyut kazanmasını istemiyorsanız önemsiz gibi görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz. Bugün ayrıca sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir. Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez durumda olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle tanışacaksınız. Bu kişi, sizin içinizi coşturacak. Gelecekte onunla sağlam bir arkadaşlık kurmayı düşüneceksiniz. Bugünlerde biraz başınızı ağrıtan bir probleminiz var. Ondan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bu problemi birlikte yaşadığınız insanların bunu sizin kadar sorun etmemesi canınızı daha çok sıkıyor. Ailenizden birinin size sevindirici bir haberi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Kartınız Kaos... Çalışma sisteminizde yeni bir süreç başlatabilirsiniz. Şartlarınızı yeniden gözden geçirip yapılanmak arzusundasınız. Bu durumda size başarı gelmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Yeni kaynaklar araştırarak maddi kazancınızı artırmak istiyorsunuz. Kimsenin sizi yargılamalasına izin vermeden isteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Çevrenize karşı kariyerinizi ispatlamak zorunda değilsiniz. Duygusal hayatta hislerinizi yansıtamamak ilişkinizi zedeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu size değişik keyifler getiriyor. Barış ve huzur ortamı aradığınız bu dönem kişisel konularında yenilenmeler yaşanabilir. Kararlılık göstereceğiniz konulara odaklanmalı ancak önemli başlangıçlarınızda acele etmemelisiniz. Evde yapılması gereken işler ve aileyle ilişkilere yansıyan mesafe sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Bugün kendinizi işinize yönlendirebilirsiniz. İşyerinizde rahat tutumunuz bazı insanların size saygı duymasına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Özel hayatınızda eşinizden sürekli bir şeyler istiyor ve onu kısır bir döngü içinde yaşatıyorsunuz. İsteklerini dinleyin yani ona nefes aldırın. Böylece gergin ortamların oluşmasını önleyeceksiniz ve daha sakin bir şekilde düşünerek olaylara beraber adım atmaya başlayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Öğleye kadar mizacınız pek rahat ve iyimser olmasa da ilerleyen saatler size hareket, öne çıkma ve kendini yaratıcı biçimde ortaya koyma şansı veriyor. Grup çalışmaları ve kazanç getirici eylemler için güzel bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed