Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
İş veya para konularını fazla zorluyor olabilirsiniz, başarmanın ya da şartlarınızı oluşturmanın farklı yollarını kullanmakta fayda var. Duygusal nedenler yapılması gerekenleri yapmanızı engelleyebilir. İhtimal dahilinde teklifler yapmalı, istenilen sonuçları elde edebilmek için işleri değişik yöntemlerle ele almalısınız. Beklenmedik şekilde sizin için önemli bir kişinin dikkatini çekebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2019)
Bir yakınınızla yaşadığınız sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yine de fazla aceleci olmayın. Elde ettiklerinizi koruma çabalarınız, onların kazanımındaki güçlüklerinizi ortaya koyuyor. Epey zamandır yararınıza gelişen olaylar, beslediğiniz hayallerden gerçeğe geçişin habercisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
AŞK: Sahip olduğunuzkaynaklarla yetinereksevdiğinizi çok daha fazla mutluedebilirsiniz. Bugün hiçbir şeyibeğenmiyor gibi davranarak onuda incitmiş oluyorsunuz.Kendinizi güçlü hissetmelisiniz.İŞ: İsteksiz ve asi davranış şekliniz iş ortamınızdahuzursuzluk yaratıyor. Başkalarına hak tanımafırsatı vermiyor ve bencil görüntü yaratıyorsunuz.SAĞLIK: Tırnaklarınızın sürekli kırılma nedenikalsiyum eksikliği olabilir. Sağlıklı beslenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
İş yerinizdeki üst düzey yetkililerle geliştirdiğiniz olumlu diyaloglar, mesleki olarak bulunduğunuz konumun sağlamlaşmasına destek olacaktır. Aleyhinize estirilen suni söylentiler bu şekilde sona erecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Tüm dikkatiniz ev hayatınız ve yerleşimle ilgili konulara yöneliyor. Zira üzerinizde baskı kuran bu alanda bazı endişeler yaşanabilir. Oysa ki biraz programlı ve sorumluluklu davranarak ilerleyebilirsiniz. Elinizdeki maddi kaynakları zorlayan etkiler ise sürüyor. Şimdilik beklemeli, özel hayatınızı etkileyen duygusal sorunlarınıza yoğunlaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2019)
Bugün üretebileceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde,başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2019)
Bazı belirsizlikler karar vermenizi zorlaştırıyor. Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar söz konusu. Bugün de bu belirsizliğin giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2019)
Bugün küçük ihmallerin, büyük sorunlar yarattığını göreceksiniz. Kırılan kalplerin tamir edilmesinin zor olduğunu anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed