Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugün evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilir ve ailenizle ilgili her konuda daha paylaşımcı olmak isteyebilirsiniz. İçinizde sakladığınız ve onlara söylemek istemediğiniz bazı konuları onlarla paylaşmak size çok iyi gelebilir. Yine onlardan gelecek farklı görüşler size farklı kapıları açtırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Mesafeli ilişki kurmak isteyen bir yakınınızın işlerine müdahale etmeniz onun sert eleştirilerine neden olabilir. İyi niyetinize rağmen canı sıkılan siz olacaksınız. Kendinize çok güveniyorsunuz. Bu güven zaman, zaman sizin cüretkarlığınızı arttırıyor. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu cüretkarlığınız, özel yaşamınızda bazı durumlarda başınıza dert açmıyor değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Kartınız Yalan... Duygusal yapınız olumsuzluklardan etkileniyor ve her şeyin altında bir hata arıyorsunuz. Dengenizi sarsmak için bugün elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Aile içi dengeler bugün bütün stresinizi, iş nedenli yorgunluğunuzu alacak nitelikte. Akşam saatlerini birbirinize ayırın. Sevdiğiniz ve aileden biri gibi olan kişileri de bu samimi ortama dahil edip enerjinizi artırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Gündeminiz hareketli ve tempolu geçiyor. Biraz sakinleşmeli, sağduyulu olmaya bakmalısınız. İlişkilerde duygusal gerginlikleri dikkate almaya özen gösterin. Ev hayatında ve ailevi konularda ise sizi zorlayan temalar olabilir. Bir yandan da iş ve ortaklaşa para konuları önceliğini sürdürmekte. Alacak verecek konularında gözden kaçan şeylere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Aşırıya varan harcamalarınız olabiliyor. Bunun dışında, size sorun yaratacak maddi tıkanmaların uzağındasınız. Yakında umutlandırıcı gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Hoşlanmadığınız birinin, bir yakınınızla onunla tartışmalı hali sizi meraklandırıyor. Bu kişiyle özel olarak konuşmayı düşünüyorsunuz. Bu pek doğru olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed