Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Sosyal açıdan hareketli günler, yeni sosyal gruplar veya arkadaşlar söz konusu olabilir. İlişkilerde problem yaratabilecek durumlardan uzak kalmanız gerekebilir. Olan bitenler hakkında tüm detayları ve gerçekleri öğrenmeden şikayetlere gereğinden fazla kulak vermemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Bir aile büyüğünüz gereksiz yere sizin için endişe duyuyor, bu endişelerini bugün de dile getirebilir. Son bir iki gününüzü birlikte geçirmeniz, sizinle ilgili kuruntularını ortadan kaldırabilir. Akraba çevrenizden sevindirici haberler alabilirsiniz. Bu haberler şimdilik sadece tek kişiyi ilgilendiriyor gibi. Ama yakın gelecekte bu ilginin içinde siz ve başkaları da olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Bugün kimseyle çok fazla tartışmayacaksınız.Bu insanların gözünde sevimligörünmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Hukuksal konular ve hak arama mücadelelerinde istediğinizi el-de etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün adil sonuçlar bulmak zor. Bir taraf diğerine hizmet eder durumda olacak. Bu, bir ihtimal siz de olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Neşeli ve cömert bir gününüzdesiniz. Gerek iş gerekse sosyal açıdan zekanızı gösterebileceğiniz durumlar içine gireceksiniz. Rekabet gerektiren koşulların üstesinden rahatça geleceksiniz. İşten yana kazançlara dair olumlu gelişmeler olabilir. Ayrıca sponsorluk ve destek görüşmeleriniz için son derece yararlı enerjiler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Nisan 2021)
İş yaşamınızda küçük sorunlar yaşama ihtimaliniz olmasına rağmen disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. Sizi rahatsız edecek bazı konular gündeme gelebilir yada sizin dışınızda gelişecek olaylardan etkilenebilirsiniz. Daha çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız ve yeniliklerden uzak duracaksınız. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ve yapmanız gerekenleri erteleme eğilimine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Bugün işleriniz konusunda büyük atılımlar yapacaksınız. Yatırımların tam zamanı olduğunu düşünüp harekete geçeceksiniz. Bu konuda sizden yaşça büyük insanların yardımını alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed